Shrnutí všech postupů, co se vyskytovaly na internetu

Jak udělat Spike Protein Detox?
Dr. Joseph Mercola

  • Pokud jste měli COVID-19 nebo jste dostali injekci COVID-19, mohou vám v těle kolovat nebezpečné spike proteiny.
  • Spike proteiny mohou cirkulovat ve vašem těle po infekci nebo injekci a způsobit poškození buněk, tkání a orgánů.
  • Světová rada pro zdraví vydala průvodce detoxikací spike proteinu, který poskytuje jednoduché kroky, které můžete podniknout, abyste potenciálně zmírnili účinky toxického spike proteinu ve vašem těle.
  • Inhibitory a neutralizátory vrcholových proteinů zahrnují jehličí, ivermektin, neem, N-acetylcystein (NAC) a glutathion.
  • Mezi 10 hlavních proteinových detoxikačních látek patří vitamín D, vitamín C, semena nigelly, kvercetin, zinek, kurkumin, extrakt z ostropestřce, NAC, ivermektin a hořčík.

Měli jste COVID-19 nebo jste dostali injekci COVID-19?

Pak ve vašem těle pravděpodobně kolují nebezpečné špičaté proteiny. Zatímco spike protein se přirozeně vyskytuje v SARS-CoV-2, bez ohledu na variantu, je také produkován ve vašem těle, když dostanete injekci COVID-19. Ve své nativní formě u SARS-CoV-2 je spike protein zodpovědný za patologie virové infekce.
Ve své divoké formě je známo, že otevírá hematoencefalickou bariéru, způsobuje poškození buněk (cytotoxicitu) a jak Dr. Robert Malone, vynálezce technologie základní platformy vakcíny mRNA a DNA, řekl v komentáři na News Voice, " je aktivní v manipulaci s biologií buněk, které pokrývají vnitřek vašich krevních cév – vaskulárních endoteliálních buněk, částečně prostřednictvím interakce ACE2, který řídí kontrakci krevních cév, krevní tlak a další věci.

Bylo také odhaleno, že spike protein sám o sobě stačí k tomu, aby způsobil zánět a poškození cévního systému, a to i nezávisle na viru. 3
Nyní Světová rada pro zdraví (WCH), celosvětová koalice organizací zaměřených na zdraví a skupin občanské společnosti, které se snaží rozšířit znalosti o veřejném zdraví, vydala průvodce pro detoxikaci proteinů, 4  který poskytuje jednoduché kroky, které můžete podniknout k potenciálnímu snížení účinky toxického spike proteinu. Jejich úplný průvodce přírodními prostředky, 5 včetně dávkování, si můžete prohlédnout  na konci tohoto článku.

Proč byste měli zvážit Spike Protein Detox?

Spike proteiny mohou cirkulovat ve vašem těle po infekci nebo injekci a způsobit poškození buněk, tkání a orgánů. „Protein Spike je smrtící protein," říká ve videu Dr. Peter McCullough, internista, kardiolog a vyškolený epidemiolog. Může způsobit zánět a srážení v jakékoli tkáni, ve které se hromadí. 

Například studie biodistribuce společnosti Pfizer, která byla použita k určení, kde v těle končí injekční látky, ukázala, že protein COVID z injekcí se nahromadil v „docela vysokých koncentracích" ve vaječnících.
Japonská biodistribuční studie pro Pfizerův bodnutí dále zjistila, že částice vakcíny se pohybují z místa vpichu do krve, poté mohou cirkulující vrcholové proteiny volně cestovat po celém těle, včetně vaječníků, jater, neurologických tkání a dalších orgánů. MS zaznamenáno: 
"Protein virové špičky byl spojen s nepříznivými účinky, jako jsou: krevní sraženiny, mozková mlha, organizující se pneumonie a myokarditida." Pravděpodobně je zodpovědná za mnoho vedlejších účinků Covid-19 [injekce]... I když jste neměli žádné příznaky, testovali jste na Covid-19 nebo jste po bodnutí nezaznamenali nepříznivé vedlejší účinky, stále mohou být uvnitř přetrvávající spike proteiny tvé tělo.

Aby je po bodnutí nebo infekci odstranili, lékaři a celostní praktici navrhují několik jednoduchých akcí. Předpokládá se, že očištění těla od spike proteinu ... co nejdříve po infekci nebo bodnutí může chránit před poškozením zbylými nebo cirkulujícími spike proteiny."

Spike proteinové inhibitory a neutralizátory

Skupina mezinárodních lékařů a holistických praktiků, kteří mají zkušenosti s pomocí lidem zotavovat se z COVID-19 a postinjekčního onemocnění, sestavila přirozené možnosti, jak pomoci snížit špičku proteinového zatížení vašeho těla. Následují inhibitory spike proteinu, což znamená, že inhibují vazbu spike proteinu na lidské buňky:

Prunella vulgaris
Emodin Jehličí borovice
Extrakt z listů pampelišky Neem
Extrakt z listů pampelišky Ivermectin

Ivermektin se například ukotvuje na doménu ohýbání spike receptoru SARS-CoV-2 připojenou k ACE2, což může interferovat s jeho schopností připojit se k lidské buněčné membráně. Sestavili také seznam spike proteinových neutralizátorů, díky kterým není schopen způsobit další poškození buněk. To zahrnuje:

N-acetylcystein (NAC) Glutathion
Fenyklový čaj Badyánový čaj
Čaj z jehličí Třezalka tečkovaná
Kostivalový list Vitamín C

Rostlinné sloučeniny ve výše uvedené tabulce obsahují kyselinu šikimovou, která může působit proti tvorbě krevních sraženin a snižovat některé toxické účinky spike proteinu. Nattokináza, forma fermentované sóji, může také pomoci snížit výskyt krevních sraženin.

Jak chránit své ACE2 receptory a detox IL-6

Spike protein se váže na ACE2 receptory vašich buněk, čímž narušuje normální fungování receptorů. Tato blokáda může změnit fungování tkání a mohla by být zodpovědná za spuštění autoimunitního onemocnění nebo za abnormální krvácení nebo srážení krve, včetně trombotické trombocytopenie vyvolané vakcínou.

Ivermektin, hydroxychlorochin (se zinkem), kvercetin (se zinkem) a fisetin (flavonoid) jsou příklady látek, které mohou přirozeně chránit vaše ACE2 receptory. Ivermektin v tomto ohledu působí tak, že se váže na receptory ACE2, čímž brání spike proteinu, aby tak činil.
Interleukin 6 (IL-6) je prozánětlivý cytokin, který se exprimuje po injekci a jeho hladiny se zvyšují u pacientů s COVID-19. Z tohoto důvodu Světová zdravotnická organizace doporučuje inhibitory IL-6 lidem, kteří jsou vážně nemocní COVID-19. Existuje mnoho přírodních inhibitorů IL-6 neboli protizánětlivých látek, které mohou být užitečné pro ty, kteří se chtějí detoxikovat od COVID-19 nebo injekce COVID-19:

Boswellia serrata (kadidlo) Extrakt z listů pampelišky
Černý kmín (Nigella sativa) Kurkumin
Krillový olej a další mastné kyseliny Skořice
Fisetin Apigenin
Kvercetin Resveratrol
Luteolin Vitamín D3 (s vitamínem K)
Zinek Hořčík
Jasmínový čaj Koření
Bobkové listy Černý pepř
Muškátový oříšek Šalvěj

Jak se detoxikovat od furinu a serinové proteázy

Aby se SARS-CoV-2 dostal do vašich buněk, musí se nejprve vázat na ACE2 nebo CD147 receptor na buňce. Dále musí být podjednotka spike proteinu proteolyticky štěpena (řezána). Bez tohoto štěpení proteinu by se virus jednoduše připojil k receptoru a dál by se nedostal.
"Místo furinu je důvod, proč je virus tak přenosný a proč napadá srdce, mozek a krevní cévy," vysvětlil doktor Steven Quay, lékař a vědec, v podvýboru GOP House Oversight and Reform Subcommittee on Select Coronavirus Crisis. sluch. 
Existence nového furinového štěpného místa na SARS-CoV-2, zatímco jiné koronaviry neobsahují jediný příklad furinového štěpného místa, je významným důvodem, proč se mnozí domnívají, že SARS-CoV-2 byl vytvořen díky zesílení funkce. (GOF) výzkum v laboratoři. Přírodní inhibitory furinu, které zabraňují štěpení spike proteinu, vám mohou pomoci detoxikovat od furinu a zahrnují: 

  • Rutin
  • Limonen
  • Baicalein
  • Hesperidin

Serinová proteáza je dalším enzymem, který je „zodpovědný za proteolytické štěpení spike proteinu SARS-CoV-2, což umožňuje fúzi viru hostitelskou buňkou". Inhibice serinové proteázy tedy může zabránit aktivaci spike proteinu a vstupu viru do buněk. WCH sestavil několik přírodních inhibitorů serinových proteáz, mezi které patří:

Zelený čaj Bramborové hlízy
Modré zelené řasy Sójové boby
N-acetyl cystein (NAC) Boswellia

Časově omezené stravování a zdravá strava pro všechny

Kromě výše zmíněných cílených látek WCH moudře poznamenal, že zdravá strava je prvním krokem ke zdravému imunitnímu systému. Snížení spotřeby zpracovaných potravin a dalších prozánětlivých potravin, včetně rostlinných (semenných) olejů, je nezbytné pro optimální imunitní odpověď.
Prospěšné je i časově omezené stravování, což znamená zhuštění jídla do šesti až osmihodinového okna. To zlepší vaše zdraví různými způsoby, především zlepšením vašeho mitochondriálního zdraví a metabolické flexibility. Může také zvýšit autofagii, která pomáhá vašemu tělu vyčistit poškozené buňky. Jak poznamenal WCH:
„Tato metoda... se používá k vyvolání autofagie, což je v podstatě proces recyklace, který probíhá v lidských buňkách, kde buňky degradují a recyklují složky. Autofagii tělo používá k odstranění poškozených buněčných proteinů a může zničit škodlivé viry a bakterie po infekci."
Další strategií, jak zlepšit své zdraví a dlouhověkost a možná i pomoci při detoxikaci proteinů, je pravidelné saunování. Jak je vaše tělo vystaveno přiměřenému množství tepelného stresu, postupně se aklimatizuje na teplo, což ve vašem těle vede k řadě prospěšných změn.
Tyto adaptace zahrnují zvýšený objem plazmy a průtok krve do vašeho srdce a svalů (což zvyšuje sportovní vytrvalost) spolu se zvýšenou svalovou hmotou díky vyšším hladinám proteinů tepelného šoku a růstového hormonu. Je to silná detoxikační metoda díky pocení, které podporuje.

Top 10 Spike Protein Detox Essentials — a úplný průvodce

Níže naleznete úplný průvodce WCH užitečnými látkami k detoxikaci od toxických spike proteinů, včetně doporučených dávek, které si můžete ověřit u svého holistického lékaře. Pokud si nejste jisti, kde začít, následujících sloučenin je „nezbytných", pokud jde o detox proteinů. Toto je dobré místo, kde začít, když vypracujete komplexnější zdravotní strategii: 

Vitamín D Vitamín C
NAC Ivermectin
Nigella semena Kvercetin
Zinek Hořčík
Kurkumin Extrakt z ostropestřce mariánského

Průvodce Světovou radou pro zdraví Spike Protein Detox Guide

Látka Přírodní zdroje Kde získat Doporučená dávka
Ivermectin Půdní bakterie (avermektin) Na předpis 0,4 mg/kg týdně po dobu 4 týdnů, poté měsíčně
*Před použitím zkontrolujte pokyny na obalu, abyste zjistili, zda neexistují kontraindikace
Hydroxychlorochin - Na předpis 200 mg týdně po dobu 4 týdnů
*Před použitím zkontrolujte pokyny na obalu, abyste zjistili, zda neexistují kontraindikace
Vitamín C Citrusové ovoce (např. pomeranče) a zelenina (brokolice, květák, růžičková kapusta) Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 6-12 g denně (rozděleno rovnoměrně mezi askorbát sodný (několik gramů), lipozomální vitamín C (3-6 g) a askorbylpalmitát (1-3 g)
Prunella vulgaris (běžně známá jako self-heal) Samoléčivá rostlina Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 7 uncí (207 ml) denně
Jehličí Borovice Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Pijte čaj 3x denně (konzumujte také olej/pryskyřici, která se hromadí v čaji)
Neem Neem strom Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Podle pokynů svého lékaře nebo pokynů k přípravě
Extrakt z listů pampelišky Rostlina pampeliška Doplněk (pampeliškový čaj, pampelišková káva, listová tinktura): obchody s přírodními potravinami, lékárny, obchody s doplňky stravy, online Tinktura podle pokynů lékaře nebo pokynů k přípravě
N-acetylcystein (NAC) Potraviny s vysokým obsahem bílkovin (fazole, čočka, špenát, banány, losos, tuňák) Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 1 200 mg denně (v rozdělených dávkách)
Fenyklový čaj Fenykl rostlina Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Žádná horní hranice. Začněte s 1 šálkem a sledujte reakci těla
Badyánový čaj Stálezelený čínský strom (Illicium verum) Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Žádná horní hranice. Začněte s 1 šálkem a sledujte reakci těla
Látka Přírodní zdroje Kde získat Doporučená dávka
Třezalka tečkovaná Třezalka tečkovaná Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Podle pokynů v doplňku
Kostivalový list Rostlinný rod Symphytum Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Podle pokynů v doplňku
Lumbrokináza
Serrapeptidáza
nebo nattokináza
Natto (japonský pokrm ze sójových bobů) Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 2-6 kapslí 3-4x denně nalačno hodinu před nebo dvě hodiny po jídle
Boswellia serrata Strom Boswellia serrata Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Podle pokynů v doplňku
Černý kmín (Nigella Sativa) Rodina pryskyřníkových rostlin Obchody s potravinami, prodejny zdravé výživy -
Kurkumin Kurkuma Obchody s potravinami, prodejny zdravé výživy -
Rybí tuk Mastné/mastné ryby Obchody s potravinami, prodejny zdravé výživy Až 2 000 mg denně
Skořice Rod stromu Cinnamomum Obchod s potravinami -
Fisetin (flavonoid) Ovoce: jahody, jablka, mango Zelenina: cibule, ořechy, víno Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 100 mg denně Konzumujte s tuky
Apigenin Ovoce, zelenina a bylinky petržel, heřmánek, vinný špenát, celer, artyčoky, oregano Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 50 mg denně
Látka Přírodní zdroje Kde získat Doporučená dávka
Kvercetin (flavonoid) Citrusové plody, cibule, petržel, červené víno Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 500 mg dvakrát denně, Konzumujte se zinkem
Resveratrol Arašídy, hroznové víno, víno, borůvky, kakao Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 1 500 mg denně po dobu až 3 měsíců
Luteolin Zelenina: celer, petržel, cibulové listy
Ovoce: slupky jablek, květy chryzantémy
Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 100-300 mg denně (typická doporučení výrobce)
Vitamin D3 Tučné ryby, oleje z rybích jater Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 5 000–10 000 IU denně nebo cokoliv jiného, ​​než se dostanete na 60–80 ng/ml, jak je testováno ve vaší krvi
Vitamín K Zelená listová zelenina Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 90-120 mg denně (90 pro ženy, 120 pro muže)
Zinek Červené maso, drůbež, ústřice, celozrnné výrobky, mléčné výrobky Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 11-40 mg denně
Hořčík Zelené, celozrnné, ořechy Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 350 mg denně
Jasmínový čaj Listy obyčejného jasmínu nebo rostlin Sampaguita Obchod s potravinami, prodejny zdravé výživy Až 8 šálků denně
Koření - Obchod s potravinami -
Bobkové listy Rostliny bobkového listu Obchod s potravinami -
Látka Přírodní zdroje Kde získat Doporučená dávka
Černý pepř Rostlina Piper nigrum Obchod s potravinami -
Muškátový oříšek Semena stromu Myristica fragrans Obchod s potravinami -
Šalvěj Rostlina šalvěj Obchod s potravinami -
Rutin Pohanka, chřest, meruňky, třešně, černý čaj, zelený čaj, čaj z černého bezu Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 500–4 000 mg denně (před užitím vyšších dávek se poraďte s poskytovatelem zdravotní péče)
Limonen Kůra citrusových plodů, jako jsou citrony, pomeranče a limetky Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 2 000 mg denně
Baicalein Rostlinný rod Scutellaria Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 100-2800 mg
Hesperidin Citrusové ovoce Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online Až 150 mg dvakrát denně
Zelený čaj Listy rostliny Camellia sinensis Obchod s potravinami Až 8 šálků čaje denně nebo podle pokynů na doplňku
Hlízy brambor Brambory Obchod s potravinami -
Modré zelené řasy Sinice Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 1-10 gramů denně
Andrographis Paniculata Zelená rostlina chiretta Doplněk: prodejny zdravé výživy, lékárny, prodejny doplňků stravy, online 400 mg x 2 denně
*Zkontrolujte kontraindikace
Extrakt z ostropestřce mariánského Silymarin Doplněk; Prodejny zdravé výživy, lékárny, obchody s doplňky stravy, online 200 mg x 3 denně
Sójové boby (bio) Sójové boby Obchod s potravinami, prodejny zdravé výživy -