jarní temazcal.jpg

 
Milí přátelé,
 
zveme Vás do Českého ráje, na Klokočské skály, kde se v neděli 19:5. uskuteční jarní temazcal (potní chýše). V centru Kairos, kde se akce uskuteční, je moc krásně, tak doporučujeme udělat si tam výlet už i třeba o den dřív a naplno si tam užít energii místní přírody a magických skal. V Kairosu se lze i ubytovat, dobře a zdravě se tam najíst, prostě užít si opravdu prima relaxační víkend. My se Xolotlem tam budeme už od soboty, tak kdyby se někdo taky chystal dřív, rádi se tam s Vámi uvidíme a třeba něco společného podniknem :)
 
Nedělní temazcal bude opravdu v léčivých energiích. Dle mayského kalendáře se sejdeme v den 11 MANIK - Jelen/léčivá ruka. Tento symbol představuje čistotu, nevinnost a otevřenost magickému světu přírody. Jelen nás učí otevřít vysokou citlivost srdce a bdělou mysl, porozumět principu dávání a přijímání.

Číslo 11 nás staví do frekvence změn, transformací, umísťování se do složitosti života. Vede nás k tomu, abychom se vzdali věcí, které brání úspěchu a osvobození, abychom se spojili s vlastním vyzařováním, s vděčností a lehkostí se radovali z toho, že jsme naživu.

 
Registrovat se můžete buď odpovědí na tento email nebo na našich stránkách, kde najdete kompletní informace k setkání:
http://www.manos.cz/jarni-temazcal.html
 
Nově nás také najdete na instagramu, kde budeme pravidelně sdílet zajímavosti a větší detaily ze světa mexických tradic, každodenních rituálů a vůbec česko-mexického propojování :) Pokud tento kanál nemáte, můžete nás sledovat i na našem facebookovém profilu MANOS Mágicas
 
Moc se na Vás těšíme v srdci Českého ráje.
bára a xolotl
 
P.S. Připomínám také večerní akci v Praze, ve středu 15.5. Mezi dnem a nocí: cesta ke Světlu - meditativní setkání a léčivý kruh ve studiu K3.

   

 iluminacion-del-amanecer-y-el-atardecer.jpg

 

  Milí přátelé,

 
s radostí oznamuji, že Xolotl opět přistál v Čechách, i s vašimi obsidiánovými kameny, které jste si objednali :) První setkání, kde si je budete moct vyzvednout, proběhne 15.5. ve studiu K3. Více se dozvíte v plánovaném programu níže, nebude samozřejmě chybět ani jarní temazcal.
 
PROGRAM
 
1) MEZI DNEM A NOCÍ: CESTA KE SVĚTLU, středa 15.5., studio K3, Praha
Večerní prožitkové setkání v den se symbolem Akbal. Znamená nový úsvit v duchovním a ceremoniálním životě, kdy vyjdeme ze stínů směrem ke světlu. Vede nás ke změně mysli k jasnosti, bez skvrn, bez lenosti, bez nenávisti, bez pýchy. Je to den-noc k zachycení požehnání, k prosbě o to, aby zazářili dny míru a harmonie pro náš lid, pro svět, i pro nás samotné. Jelikož jsme v roce, který je řízen symbolem Pedernal - obsidiánového zrcadla - budeme skrze meditaci rozjímat nad věcmi jako odrazem jiných dimenzí. Nahlédneme do sebe jako do zrcadla, které nám ukazuje všechny možnosti...
https://www.peterbartal.cz/akce/mezi-dnem-a-noci
 
2) JARNÍ TEMAZCAL, neděle 19.5., centrum Kairos u Turnova
Jaro je tu, se svou probouzející energií, která klíčí ven k životu. Nejlepším způsobem, jak vstřebat tuto energii, procítit ji a vychutnat si ji naplno, je projít hlubokou očistou a léčením v temazcalu.Temazcal je rituální koupel domorodých národů, koupání s léčivými rostlinami, s očistným ohněm, s písněmi předků a mocnými medicínami jako je tabák, kopál, palo santo a další. Sejdeme se v den 11 Manik - Jelen/léčivá ruka. Tento symbol představuje čistotu, nevinnost a otevřenost magickému světu přírody. Jelen nás učí otevřít vysokou citlivost srdce a bdělou mysl, porozumět principu dávání a přijímání. Je to klasický symbol pro to, abychom v sobě probudili léčitelské schopnosti ...
Hlásit se můžete na tomto emailu nebo již brzy na webu
www.manos.cz
 
3) INLAKECH FESTIVAL - ZPÁTKY KE KOŘENŮM, víkend 21. - 23.6., u Olomouce
Na tento festival se moc těšíme. Oslava života v celé jeho kráse... v srdci přírody, kde se snoubí moudrost předků s energií přítomnosti. Ve významných dnech jako je letní Slunovrat doprovázený úplňkem. Xolotl bude festival zahajovat slunovratovou ceremonií a během víkendu se tam můžete osobně potkat s vystupujícími jako Maok, Viliam Poltikovič, Helena Máslová, šamani z Brazílie, a mnoho dalších krásných duší z nejen české kotliny, které se rozhodli sdílet své talenty, moudrost, rozmanitost a seberozvojovou praxi.
https://www.inlakechfestival.cz/
 
4) INDIVIDUÁLNÍ LÉČENÍ
Xolotl nabízí různé techniky léčení, které vám můžou pomoci nahlédnout na vaši situaci z hloubky a pomoci udělat kroky vřed tam, kde je to potřeba.
Na individuál je možné se objednat v pracovních dnech. Také je možné provést energetickou očistu prostoru, kde žijete nebo byste chtěli žít.
http://www.manos.cz/individualni-terapie-se-xolotlem.html
 
Těšíme se na vás kdekoliv.
bára a xolotl