Reference o bóru

Se souhlasem paní Terezy publikuji podstatnou část jejího mailu: (Le.)
 
Beru místo boraxu, bor(značka solgar) 18mg (mám 55kg/ 166 Cm) denně. Domnívám se ze není trojmocny ale.::/
Nicméně, udělal mě v těle 'zázrak' po mnoha stránkách, ve které jsem už nedoufala. Nemohu ho ale ani den vynechat, jinak se vše vrací. Beru ho asi 3-4 mesice momentálně. První část byla silné herxheimerova, ale od te doby mě vrátila do života. Mě to navíc poprvé v životě srovnalo cyklus na 28 dni, což jsem nikdy neměla a další positiva, z toho nejdůležitější bolest a volnost pohybu(Tietzuv syndrom, fibromyalgie, autoimmunita, apod). Ps. Samozřejmě já nedělám jen toto, viz níže.

Bor pomohl i partnerovi i mému synovi(ten bere. Při (20 kg / 5let )6mg a zastavilo mu to demineralizaci i kazy. Partnerovi (50let/ 77lg/192) v adenopauze či libido a i trávení a jiných (on bere 12 miligramů). 

Neděláme samozřejmě jen to, ale i kvalitní multivitaminy, strava, omegy a magnezium a používáme i v kvantove harmonizace a v případě potřeby frekvenční pristroje, Esencialni oleje atd. Vše dle potřeby, ale diky tomu fungujeme diky bohu mimo klasicky zdravotní system dlouhodobě.

Takže jsem spokojena s tím jak to máme, jen ten bor, mám jiný než je asi doporucovan a nevím jestli to měnit na borax (kvantový přístroj ukazuje, ze stačí ten muj v dávce, co beru a mizi potřeba boraxu).

Nicméně, trochu váhám jestli nevyzkouset přímo borax. A případně kolik každý máme brat a jestli dělat pauzy(klukům dle kvantového zjištění jen lítali hormony, u mě bohužel nejen to, hlavně ty bolesti). 

(Já určitě pauzy dělat nechci, neb mi to spoušti opět radikální bolesti).
 
Bohužel bez magnezia partner měl po tomto boraxu bolesti v oblasti asi žlučníku. Ale zlepšilo to citlivost zubu i partnerovi i synovi. 

Takže jsme nadšeni z boru.  

S pozdravem a diky, Tereza, Marian a Tomíček.