Případ z poradny

V pondělí (před šesti týdny) přišel ráno do mé poradny chlap! Velkej, silnej, naprosto v klidu. Přivedl akutně 12ti letou dceru. Od předešlého dne vysoké teploty, přes 39, silné bolesti v krku, schvácenost... Posvítil jsem si do krku. "Co děláte tady?", zeptal jsem se na přímo. "Chci pro svou dceru to nejlepší", odpověděl na přímo a tvářil se jako skála. Zdvihl jsem rukavici... "OK. Takže: Není to legrace. Pediatr by ji okamžitě poslal do nemocnice. Tam by jí píchali velmi silná antibiotika, možná pár dní i do žil. Pokud věříte, že se uzdraví svými silami, jsem tu pro ni." "Bez problému", povídá. "Co manželka?", ptám se pro sichr. "Bez problému." "Tak jo, řeknu vám, co bude brát. A je naprosto nutné, abyste přišli na kontrolu zítra nebo pozítří. Pak vám, řeknu další věci..." Předepsal jsem Belladona 15 a Mercurius solubilis 15. 4x denně 3+3 koule.

Na obrázku 1 je zachycen stav toho dne. Povšiměte si značně pokročilého hnisavého zánětu levé krční mandle. Perleťový vzhled hnisu svědčí pro velmi silnou infekci. Měl jsem podezření na mononuklózu. 2. obrázek je pořízen o dva dny později. To už měla teplotu jen mírně zvýšenou a ožila, bolest znatelně menší. Jazyk je prakticky zplesnivělý, o čemž svědčí zelenavý nádech jeho sněhobílé pokrývky. Jde o snahu imunitního systému (navedeného homeopatickými informacemi na přesný cíl) zbavit se infekce a jejích toxinů. Zánět na měkkém patře pomalu ustupuje. Důležitý je pro mě - i nemocnou dívku celkový stav, který se evidentně zlepšil. Změ nil jsem Mercurius solubilis za ještě údernější Mercurius Dulcis! Naše lékárna ho měla! Můj obdiv. Za další tři dny je holka zdráva - viz obrázek 3. Cítí se skvěle, není žádná klinická stopa po nemoci.

Samozřejmě, že nebrala žádné chemické léky. 

Doporučil jsem ještě pár dní bez plné zátěže (můj alibizmus - myslím, že by mohla rovnou na sportovní hry, neboť imunita, která zvládne takový stav, je v tu chvíli nadupaná a stav se tak přehoupne prakticky do neobvyklé síly.Na rozdíl od dětí zdecimovaných chemií.) Doporučil jsem dále kontrolu krve a moče u pediatra. Chtěl jsem mít jistotu, že o stavu ledvin a jater a CRP. Vše naprosto negativní. Paní doktorka navíc vytřela krk a vyšel Streptokok. To považuji za naprosto v pořádku. Tělo ho vytlačilo na povrch. Za pět dní prostě nemůže zmizet. Tomu také odpovídala hladina plazmatického anti-streptolysinu-O (tzv. ASLO.) To svědčí o tom, že imunitní systém je pozuby ozbrojen. Pediatř i tyto výsledky však považují za něco nebezpečného a mají snahu takové dítě neustále "léčit". Rozhodla o podávání píchaného Penicilínu! Dítě naprosto zdravé. Napsal jsem paní kolegyni prosebný mail, ve kterém jsem vysvětlil, co se dělo... Odepsala, že dává ruce pryč a odovědnost je plně na mě. (Zaplať pánbůh). Poprosil jsem o kontrolní náběry po cca 2,3 týdnech. Odmítla s tím, že to není její případ... Poradil jsem, rodičům, aby tyto náběry nechaly udělat jako samoplátci, bez doporučení, Stalo se. ASLO významně pokleslo. Dívka je naprosto v pořádku a užívá si prázdnin. Streptococcinum 30 bylo podáváno až po výsledku výtěru z krku a to 1x týdně.

Sečteno a podtrženo: Velmi těžká, pokročilá infekce byla organizmem zvládnuta za pět dní. Bez jakýchkoliv následků. Homeopaticky. Navíc velmi lacino. Homeopatickákulička stojí zhruba korunu. 

Poselství: Tato situace JE NORMÁLNÍ. Věřete nebo ne. Více než dvacet let to opakovaně pozoruji! Věřte tomu, že vaše děti mají v sobě moc a inteligenci se s těmito věcmi vypořádat. Chce to ovšem i podporu od vás, rodičů. Nebýt podělaní předem. Ošetřujícílékař by rovněž neměl být podělaný. Budete-li všichni podělaní, odnese to vaše dítě s plnou parádou! Samozřejmě, že KAŽDÝ případ je jedinečný a vyžaduje bdělost (ne podělanost) a zdravý rozum. Antibiotika jsou zde a v případě nutnosti mohou zachránit život. Homeopatika jsou prý nesmysl a měla by se zakázat. OK. beru - ale jen tehdy, když nabídnete leší variantu, jak se uzdravit. Velmi rád se přiučím.Mým cílem (měl by to být přirozený cíl každého lékaře i léčitele) je: Pomoci. Nic víc. NIC VÍC! A jsem denně ochoten jít s kůží na trh. Stojí mi to za to.

MUDr. Tomáš Lebenhart

pripad-z-poradny1.png pripad-z-poradny2.png pripad-z-poradny3.png