Prána 5+

Dlouho jsem přemýšlel o ošetření zadních čaker, které považuji za stejně důležité jako přední (2. – 6.). Nejsem si jist, zda ošetření zpředu (Prána 5) ovlivní kvalitně i zadní čakrové víry. Pokud kdokoliv má na toto téma fundovaný názor, nechť jej projeví v návštěvní knize. Nebo dokonce zkušenost – ta je nad zlato… Zdá se, že jsem přišel na velmi jednoduchý způsob, jak nainformovat i zadní části čakrového systému, kde se mimochodem koncentruje vůle člověka.
Po dokončení všech úkonů Prána 5, stačí vodu ve vírové komůrce nalít na zátylek a nechat ji stéci podél páteře dolů. Vhodno provádět s minimem šatstva. Toť vše.

Také jsem zkoušel znova prolít lahvičku vodou (stejným božstvím) po nainformování 1. čakry. A pak teprve ošetřovat vzestupně čakry až k 6. Takže se spojí informace ze sedmé čakry – a po neinformování zbylých směrem dolů, přidáme informaci ze zbylých čaker (nepotencovanou) a ošetříme opět čakry vzestupně. A pak lze samozřejmě připojit na závěr vylití vody na zadní 6. čakru a nechat pěkně stéct potůček až ke kostrči.

Osobní zkušenosti mám zatím malé, takže nemohu potvrdit zvýšenou účinnost. Snad později. Budu rád za Vaše případné zkušenosti (mail, návštěvka, příp. v ordinaci).

AP zdar! Dr. Tomáš Lebenhart