Pohyby v nohou

Poslyšte příběh muže, s kterým přímo hýbali paraziti. Po prvé ke mně zašel v březnu 2013. Průběh léčby a zlepšování proberu heslovitě, abych moc nenudil a pomocí vykřičníků (!) upozorním na důležité informace, mající obecný přesah a mohou být někomu užitečné.
Tehdy 57letý inteligentní, velmi trpělivý, skromný muž. Rodinné zázemí harmonické, pečoval o svou těžce nemocnou matku… podnikatel. Několik let pozoruje záškuby drobných svalů v dolních končetinách, někdy dochází k samovolným pohybům, spojeno s nepříjemnými tělesnými pocity a fyzickým vyčerpáním. Klasicky obíhal různé specialisty univerzitní medicíny – ovšem s nulovým efektem (!). Nikdo se na jeho nohy ani nepodíval, nevěřili mu to. Jen předepisovali léky a odesílali jinam. Poslední štace byl psychiatr, samozřejmě…

Pán pochopil (bohužel na rozdíl od tisíců jiných !!), že tudy cesta k uzdravení nepovede a obrátil svou pozornost k medicíně přírodní. Sehnal si ruský bylinný komplex Trigelm, po kterém měl znatelnou úlevu. Trigelm celkem účinně detoxikuje tělo zejména od parazitů (!). Pak zašel ke mně.

První věc byla, že jsem chtěl vidět jeho dolní končetiny. Svlékl kalhoty a já skutečně spatřil drobounké chvění pod kůží stehen. Také jsem si na to sáhl. Jasný drobný pohyb. To během jeho exkurzí vědeckou medicínou nikdo neudělal (!) – všichni jen moudře kývali hlavami a při jeho zmínce o parazitech se spíše pobaveně usmívali…

Rozepsal jsem plán autopatie (AP) pomocí vařeného dechu. AP s použitím varu přivodí usmrcení všech aktuálních, přemnožených patogenů a tím se při aplikaci na třetí oko informují všechny tyto mikroentity o své vlastní smrti v daném těle, což je oslabí a přiměje je k exodu - !!).

Počátkem června při kontrole se cítí dobře. Pohyby jsme již nezaregistrovali. Stěžuje si jen na brnění pravé nohy. Má více energie, psychika se zlepšila. Přešli jsme na AP z prány - nízké potence – opatrně, po čtvrt minutě zvyšovat. Prána působí univerzálněji na posilování a harmonizaci biopole pomocí vyladění čakrového systému.

10. 9. 13: Provádí AP z prány, prolévá 9 litrů. Dále se výrazně zlepšuje psychika (navzdory stresům spojených s péčí o matku), fyzicky se cítí lépe, brnění jen občas. Doporučuji pokračovat v AP z prány a pomalu stoupat – v duchu Cézarova hesla: Neměňme vítězné vojsko.

5. 12. 13: Měl borrelii v pravé noze, bral Doxybene (antibiotikum). AP 12 litrů. Cítí se lépe. Také měl epizodu pálení na hrudi a vyšší tlak. Bere chemický lék na tlak. EKG bez patologie. Zaměřil jsem AP z prány na 4., srdeční čakru (anahata). Informace tedy nepochází ze sedmé, korunní čakry, ale přímo z nejvíce dysharmonické čakry, zde tedy srdeční. Dále homeopatické směsi GUNA Hypertension (program pro normalizaci vysokého tlaku) GUNA Anti Age Stress (protistresové informace – aby se stres neusazoval v těle).

20. 2. 14: Přiznává větší stresovou zátěž (nechce to příliš rozebírat…práce, matka). Občasné brnění p. nohy. Poslal jsem jej na Zapper (vyměření infekcí dle jejich specifických frekvencí + jejich likvidace

pomocí stejných frekvencí na principu interference a tzv. obdélníkového elektrického proudu.) Dále protistresová homeopatika včetně Argentum nitricum 30.

3. 7. 14: Nemocnou matku umístili do penzionu, navštěvuje ji… jistá úleva. Vysadil, po dohodě se mnou chemické léky na vysoký tlak a ten je již bez léčby v normě. Je tedy naprostým medicínským mýtem, že lidí v pokročilém věku již musejí brát antihypertenziva doživotně (!). To platí i v jiných případech, nejčastěji, vysoký cholesterol nebo substituce hormonů štítné žlázy (Euthyrox, Jodthyrox).

Občas má horko v p. koleni, v třísle drobná kýla. Provádí AP Prána 5 24 litrů á 14 dní s velmi dobrým pocitem. Homeopatikum Ruta 9 na zpevnění vaziva.

9. 10. 14: AP 27 litrů, zkouší aplikaci pomocí spreje – dobrý pocit. Tlak trvale v normě (u mě 135/81). Velmi dobře snáší objektivní stres. Dop. AP prána 5 30 litrů. Není se třeba bát vysokých potencí u tohoto typu AP (!). Přidávám bylinný preparát Revitae s antidepresivními účinky – firma Energy.

22. 1. 15: Udává pálení v pravé holenní kosti. Rozhodl jsem se pro gemmoterapii (léčba informacemi z pupenů léčivých rostlin). Konkrétně Bříza (vždy je dobré s ní začít a vyčistit terén) + Bělotrn. Ten má dobré působení na nervovou bolest. AP Prána 5 z 30 litrů 1x za měsíc. Arsenicum album 9 (pálivá bolest).

9. 7. 15: Přichází muž, který se uzdravil. Je klidný, bez jakýchkoliv tělesných i psychických obtíží, usmívá se, září, děkuje… Vyzdvihuje působení Bělotrnu, moc mu pomohl na bolest (!). Domlouváme se, že se již neuvidíme…

To je smysl léčení: Nic nebrat, nikam nechodit, být zdráv a nikoho a nic nepotřebovat. Být svobodný a šťastný – a vědomý.

Další poznatek je, že je dobré používat různých osvědčených druhů terapie, dle potřeb nemocného a nelpět na „své“ metodě (!). Často mí klienti sami navrhnou nějaký postup a já ho jen „odsouhlasím“.

PS: Jistě si umíte představit, že mnoho lidí s podobnými potížemi „končí“ na analgeticích a antidepresivech… (!!!) Proto dělám to, co dělám, a platím tak trochu za šílence a hazardéra. Beru to.

MUDr. Tomáš Lebenhart