Očkování? Ne děkuji

Utajování nebezpečnosti očkovacích látek v britských úředních záznamech bylo prolomeno. Mimořádný dokument publikovaný odvážnými lékaři a investigativními výzkumníky vynesl na denní světlo špínu 30 let utajovaných oficiálních záznamů ze schůzek úředníků britské státní komise pro vakcíny a přísedících, údajně nezávislých zdravotnických „expertů“ úzce spojených s farmaceutickým průmyslem.

Žádost o uvolnění informací podle FIA (Freedom of Information Act – zákona o svobodném přístupu k informacím) podaná britskou lékařkou vynesla na světlo 30 let utajované úřední dokumenty dokazující, že vládní experti vědí, že:

  • vakcíny neúčinkují
  • vědí, že způsobují onemocnění, jímž mají předejít
  • znají jejich rizikovost pro děti
  • trvale důsledně obelhávají lékaře i veřejnost
  • vyvíjejí snahy za účelem zabránit bezpečnostním studiím

Jde o tytéž vakcíny, které jsou povinné nejen pro děti v USA a Británii, ale i v mnoha dalších zemích. Žádná farmaceutická droga není prostá riskantních nepříznivých „vedlejších“ účinků a vakcíny nejsou výjimkou. Podle největší regulační autority na světě, amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léků (FDA), vakcíny reprezentují naprosto speciální druh léků, jelikož jsou podávány zpravidla zdravým jedincům proto, aby předešly onemocněním, s nimiž se tito lidé nemusí nikdy setkat. Proto je, podle FDA, nutné klást na bezpečnost vakcín mimořádný důraz. Jak to ale vypadá ve skutečnosti?  ……….pokračování WM

Z časopisu WM magazín č.131/132/2013, str. 56.

A to by skutečně chtělo trestní odpovědnost těch, kteří to takto prezentují a zapírají před veřejností, že ano.