Očkování

Vážení a milí přátelé, zjišťuji, že nastavování zrcadla očkovací scéně v ČR znervóznilo představitele "vakcinologické církve ČR" kteří začínají postupně "ztrácet půdu pod nohami", což dokumentují následující skutečnosti:

  1. Na semináři "Očkování v České republice - přínosy a rizika", (kterého jsem se osobně zúčastnil v Poslanecké sněmovně 2. června 2015), přednášející vakcinologové, jak prof. Prymula, tak i MUDr. Cabrnochová již v úvodu přednášek považovali za nezbytné veřejně vehementně popírat jejich vazby na farmaceutické firmy - výrobce vakcín. 
  2. Prymula versus Candigliota aneb farma lobby vytahuje drápky. Právnička Ligy lidských práv Mgr. Zuzana Candigliota ve svém blogu z 9.6. 2015 píše: „Asi se brzy dočkáme zajímavého soudního sporu“.
    Vakcinolog Roman Prymula po mě žádá omluvu za moje údajně nepodložené a zavádějící výroky o jeho osobě v mém komentáři v časopisu Respekt. Jinak na mě prý podá žalobu na ochranu osobnosti a také trestní oznámení. Omlouvat se nehodlám, není k tomu důvod.

Dne 11. 4. 2015 vyšel v časopisu Respekt rozhovor s panem Prymulou pod názvem „Pozor na jehlu v sedačce autobusu“. Na tento rozhovor, kde byl pan Prymula prezentován jako nezávislý odborník naočkování, jsem reagovala svým komentářem, který byl dne 18. 5. 2015 zveřejněn v rubrice Dopisy. 

V komentáři jsem upozornila na to, že pan Prymula je v konfliktu zájmů, neboť je dlouhodobým spolupracovníkem farmaceutického průmyslu a pomáhá hájit jeho zájmy. Včera mi přistála na stole výzva od advokáta pana Prymuly Davida Řeháka, ve které mě upozorňuje na údajnou protiprávnost mých výroků, vyzývá mě k omluvě, jinak hrozí žalobou a trestním oznámením". Více zde: http: //candigliota.blog.respekt.ihned.cz/c1-64137370-prymula-versus-candigliota-aneb-farma-lobby-vytahuje-drapky.

S URČITOU NADĚJÍ DOUFÁM, ŽE SENÁTORKY A SENÁTOŘI PŘI PROJEDNÁVÁNÍ NOVELY "ZÁKONA 258/2000SBb. O VEŘEJNÉM ZDRAVÍ" SE ZASADÍ O OZDRAVNÝ "PRŮVAN" DO STOJATÝCH VOD LEGISLATIVY OČKOVÁNÍ A PRAKTIK "VAKCINOLOGICKÉ CÍRKVE ČR". S přátelským pozdravem VŠE NEJLEPŠÍ VŠEM!

Přeje ING. Ruda Vondřich, Agentura Harmonie se čtyřlístkem: http: //rozkvet.cz, https//www.facebook.com/ruda.vondrich.
PS.: K informaci a k využití přidávám informaci o ZPRAVODAJÍCH ROZKVĚT HARMONIE:

č.07/2014Téma: NASTÁVÁ POČÁTEK NOVÉ CIVILIZACE - VÝZVA K OBEZŘETNOSTI A AKCI zde.

č.06/2014 č. Téma: SVOBODNÁ VOLBA OBČANA VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTA VE PROSPĚCH JEHO RODINY, JEHO DĚTÍ I VŠECH OBČANŮ.

č.05/2014 č. Téma: JAK SI VYLÉČIT NEMOCI SE ZÁNĚTY SOUSTAV DÝCHACÍ, POHYBOVÉ, atp. SEBELÉČENÍM METODOU HLOUBKOVÉ MASÁŽE LOŽISEK ZÁNĚTŮ. Úplný text naleznete zde.

č.03/2014 Téma: OBCHOD SE STRACHEM - OČKOVÁNÍ.

č.01/2014 Téma: MEDICÍNA 21. STOLETÍ - BIOCHEMICKÉ ZDRAVÍ!

Inspirace pro lidi dobré vůle.

DŘÍVE VYDANÉ ZPRAVODAJE ROZKVĚT HARMONIE.