Nové směry v autopatii

Autopatie (AP) je moderní informační léčebná metoda, kterou objevil v šeru starověku Mgr. Jiří Čehovský. Má již mnoho žáků, jsem jeden z nich. Získáváme stále nové zkušenosti v léčbě medicínsky neléčitelných chorob. Zde je několik novinek.
Lze s úspěchem potencovat dech i slinu v jedné dávce. Plivneme do lahvičky, zalijeme vodou a pak vodu se slinou v kolovité komůrce prodechneme nosem. Pak můžeme převařit (jsou-li ve hře infekce) a prolíváme vodu… Léčba, zdá se, má širší záběr. Obecně slina, ev. hlen léčí hmotné tělo, odstraňuje vyšší mikroorganizmy (plísně, parazity, bakterie, chlamydie, borrelie…), dech působí hlavně na psyché a na viry.

U nemocných, kteří AP používají již půl roku a déle a získali tak zkušenosti s jejím působením, by se měli řídit svými pocity a dávkovat si AP sami. Také interval mezi dávkami mohou určit lépe než jejich terapeut. Někdo např. referuje, že při ředění 3 litry mu bylo báječně. Když však stoupl na doporučených 6 litrů, stav se trvale zhoršil. Pak je vhodné nějakou dobu setrvat na 3 litrech. Prostě pocity nemocného jsou rozhodující. Také někdy pacient zjistí, že když vařil, bylo mu lépe..ať tedy vaří dál. Terapeuti by měli svým klientům dávat postupně více volnosti.

Pan Čehovský nyní zkouší potencovat energii sedmé čakry a uvádí velmi slibné výsledky. Sedmá, korunní čakra je naší nejduchovnější čakrou a nachází se nad naší hlavou. Stačí AP lahvičku s vodou podržet cca 2 minuty asi 15 cm nad temenem hlavy, s rouškou na nose a ústech. Radí trochu s lahvičkou pohybovat, nahoru a dolů a do kroužku. Pak se prování ředění a aplikace na třetí oko. Tato léčba by měla cíli k duchovnímu zdroji nemoci…

Akutní AP je výhodné provádět pomocí odšroubovaného plastového víčka od čisté balené vody. Skelničky jsou vždy kontaminovány (atomy nápojů, saponátů..).

MUDr. Tomáš Lebenhart