Neočkované děti jsou ty nejzdravější

ockovani_1.pngJmenuji se doktor Lawrence Palevsky. Jsem pediatr, mám vystudovanou medicínu na Newyorské univerzity, kterou jsem absolvoval v roce 1987. Svoji praktikantskou stáž jsem dokončil v roce 1990 v Newyorské nemocnici Mount Sinai. Dále jsem pracoval v ambulantním oddělení nemocnice Bellevue. Svých prvních 9 let praxe jsem strávil na pohotovosti, jednotce intenzivní péče a na novorozenecké JIPce. Pracoval jsem s pacienty v nemocnici, na klinice a nakonec ve své soukromé praxi.

V roce 1983, když jsem začal studovat medicínu, mě učili, že vakcíny jsou bezpečné a účinné, a jak je podávat. Ale neučili mě tam žádnou konkrétní vědu, která by se týkala jejich bezpečnosti, a ani nás neseznámili se studiemi o jejich testování bezpečnosti. A tak to zůstalo až do roku 1998, kdy za mnou přišla jedna maminka a řekla: „Doktore, víte o tom, že je ve vakcínách rtuť?” A já jsem jí řekl, že „ne, to jsem nevěděl.” Jako student medicíny jsem byl veden k tomu, abych používal kritické myšlení. Jestliže vidíš nějaký jev, běž za ním a snaž se zjistit, jestli tu není nějaké otázka, kterou si je třeba položit.

Celý článek zde: https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-palewski-neockovane-deti-jsou-ty-nejzdravejsi-fakta-o-ingrediencich-vakcin/?fbclid=IwAR25HARMoxL8UDM7gUPIkauokNY1lvjEvHUNeXYKI0dg9euRPD5AYFGR5Bg