Nemoci, vakcíny, zdraví – jaká je skutečnost?

Přednáška americké lékařky, která hledá pravdivé odpovědi
Zajímá vás, jak se vyrábějí vakcíny proti tetanu? Jak velký mělo očkování proti tetanu vliv na snížení úmrtnosti na něj? Skutečně očkování vymýtilo spalničky a další infekční onemocnění, proti nimž se očkuje? Je možné, aby po očkování proti spalničkám došlo k rozvoji nemoci a k přenosu vakcinačních spalniček mezi ostatní? Jsou lékaři školeni, aby za každou cenu přesvědčili rodiče k očkování? Dostávají rodiče pravdivé informace o tom, zda je očkování skutečně účinné? Vědělo se předem, že vakcína proti meningokoku B masově očkovaná na Novém Zélandu není účinná? Ovlivňuje očkování naše geny? Může očkování spustit onemocnění, ke kterému má jedinec genetickou predispozici?

Pokud vás zajímají odpovědi, pusťte si tuto jedinečnou a informačně nabitou přednášku americké lékařky Suzanne Humhpries a poslechněte si, jak se z kariérně úspěšného místa lékařky specialistky dostala ke studiu očkování, složení vakcín, kojenecké imunity, toxikologie, epigenetiky a dalších disciplín, které souvisejí s ovlivňováním našeho zdraví očkováním. Její přednášky jsou podloženy vědeckými fakty, vědeckými publikacemi, výzkumy a články, na které uvádí ve svých prezentacích odkazy.

Přednáška proběhla ve Švédsku v roce 2014.

S českými titulky můžete shlédnout i přednášku o toxicitě hliníku a složení vakcín.

Dr. Suzanne Humphries je spolu s Romanem Bystrianikem autorkou knihy Dissolving Illusions – Disease, Vaccines, and the Forgotten History (Rozpouštění iluzí – onemocnění, vakcíny a zapomenutá historie), ze které ve své přednášce uvádí grafy úmrtnosti a výskytu infekčních onemocnění. Dr. Humphries vydala již druhou knihu, tentokrát autobiografii Rising from the Dead (Vstávání z mrtvých).

Další videa a přednášky naleznete na jejím YouTube kanále, další informace a články na jejím webu nebo Facebookové stránce.