Nebezpečné a podceňované Chlamydie

hlamydie jsou skutečnou hrozbou a moderní epidemií. Z oficiálních zdrojů víme, že se u člověka vyskytují tři druhy těchto zvláštních bakterií: Chlamydia trachomatis, způsobující pohlavní infekce, Ch. pneumoniae, vyvolávající zápaly plic a konečně Ch. psittacis, která působí oční záněty. Ve skutečnosti jsou chlamydie schopny vyvolat desítky závažných obtíží a usadit se ve všech možných tkáních našeho těla. Citlivé elektroakupunkturní přístroje a další moderní diagnostické systémy, které registrují vibrace mikrobů, nás v tom utvrzují. Terapeuti zabývající se detoxikační medicínou se shodují, že naprostá většina lidí je chlamydiemi napadena. Minimálně 80 % naší populace.

Jde o velmi inteligentní a přizpůsobivou bakterii, jež umí operativně měnit své antigenní vlastnosti a tak zmást imunitu. Dokáže pronikat do vaziva, chrupavek, kostí, mozku, lymfatického systému i mezibuněčného prostoru. Využívá některých metabolitů, které vznikají nezdravým jídlem. Především gliadinu z pšeničného lepku. Pokud jíme hodně pečiva a dalších moučných výrobků, poskytujeme chlamydiím bezpečný úkryt. Také kvašení s následnou kyselostí vnitřního prostředí jí velmi prospívá. Dokáže využívat i jiné, nižší mikroby a viry ke svému prospěchu. Nebezpečný je toxin, který vylučuje. Právě ten způsobuje mnoho těžkých onemocnění. Pokud se chlamydie usídlí v mozku, může způsobovat deprese, nespavost i schizofrenii. Pokud bydlí v srdci, působí arytmie a fibrilace. V kloubním aparátu revmatoidní bolestivé záněty, v močovém traktu chronické infekce, gynekologické výtoky. Vibrační měření toto vše dokládají.

Je proto důležité s chlamydií počítat, ikdyž klasické laboratorní vyšetření neprokáže protilátky. Tělo je většinou nevytváří díky její bojové strategii. Náš imunitní systém o ní většinou ani neví! Proto netvoří protilátky. Antibiotika na ni neplatí. Dokáže se před nimi včas skrýt. Zmate imunitu, zakóduje lymfatickou drenáž. Medicína ji neumí dostatečně diagnostikovat ani odstraňovat. Jak tedy této hrozbě čelit?

Jde o chytrého protivníka. Musíme na něj tedy chytře. Zaprvé mu neposkytovat živnou půdu - zdravě jíst. Omezit pšeničnou mouku, cukr, mléko. Hodně pít čistou vodu. A také se aktivně odkyselovat. Používám Tepperweinovu směs alkalických solí. A v léčbě používat především informační léky. Mě se nejvíce osvědčil lék Chlamydi, který umí aktivně vystopovat buňky napadené chlamydií a navést na ni imunitní systém. Je třeba pročistit i lymfatickou tkáň - lék Lymfatex, i mezibuněčný prostor - lék Mezeg. Pak je nutno vyčistit postiženou tkáň - tedy podat příslušný orgánový lék. Po chlamydiích však v těle zbude její toxin. Ten je třeba vypudit lékem Mikrotox. To jsou informační léky Joalis od MUDr. Jonáše. Jde o řízenou detoxikaci. Jinou možností je bylinný lék tradiční čínské medicíny Stín brokátového závoje, který dokáže těžce znepříjemňovat život veškeré infekci v našem těle. Kombinace obojího je vysoce účinná. Další dobrou variantou je fyziologická regulační medicína z Itálie od firmy GUNA. Osvědčená kombinace je GUNA Matrix, GUNA CELL, GUNA Virus a Citomix. Výborná navigace imunity na skrytá ložiska Chlamydií představuje homeopaticky potencovaná nosoda Medorrhinum 30 CH. Poslední možností, jak se uzdravit nejen z chlamydiové choroby, je nový druh léčby, autopatie. Zde odkazuji na webové stránky pana Čehovského www.autopatie.cz kde je popis této geniální uzdravovací metody. Při odstraňování infekce z těla je nutno povařit prodechnutou vodu a pak ve speciální autopatické lahvičce potencovat. Možno i působit elektromagneticky buď koloidním stříbrem či pomocí přístroje Zapper, kde si nastavíte frekvenci Chlamydií. Možností je tedy dosti.

Všechny uvedené postupy fungují ještě lépe, když je podán homeopatický konstituční lék o vysoké potenci, který zvýší vaši vitalitu a imunitu. Takže je třeba se aktivně zajímat o možnosti se uzdravit a ne pasivně přijímat rezolutní vyjádření chemických lékařů, že pomohou jedině antibiotika. Když pak po čase zjistíte, že nepomohly, řeknou vám, že se s tím nedá nic dělat… Záleží tedy na každém z vás, jakou cestou se vydáte. Zda tou snadnou, leč slepou, či tou, jež vám nastiňuji.

Mudr. Tomáš Lebenhart