Možné poškození po očkování proti Covidu u dětí

Dopis pro FDA od dr. Patricka Whelana, upozorňující na zdravotní komplikace ze dne 9. prosince 2020

Jsem pediatrický specialista pečující o děti se zánětlivým multisystémovým syndromem (MIS-C). Znepokojuje mne možnost, že nové vakcíny zaměřené na vytvoření imunity proti spike proteinu SARS-CoV-2 (včetně mRNA vakcín od firem Moderna a Pfizer) mohou způsobit mikrovaskulární poškození mozku, srdce, jater a ledvin způsobem, který se momentálně ve studiích bezpečnosti těchto léčiv zjevně neposuzuje.

Puntmann a kol. (JAMA Cardiol.2020; 5: 1265–1273) prokázali, že prospektivní studie 100 německých pacientů, kteří se právě zotavili z COVID-19, odhalila u 78 % z nich významné srdeční postižení na MRI skenech srdce, průměrně 2-1/2 měsíce po zotavení z akutního onemocnění. Dvě třetiny těchto pacientů nebyly nikdy hospitalizovány a u 60 % přetrvával zánět myokardu. Abnormality se vyskytly nezávisle na již existujících podmínkách, závažnosti počátečního onemocnění a celkovém průběhu akutního onemocnění.

Celý text zde: https://rozalio.cz/poskozeni-organu-vcetne-mozku-a-srdce-zpusobene-spike-proteinem-virovym-i-vakcinacnim/?fbclid=IwAR09dY0Oio4cXabFLiMxFUuc4uaQqOqhgQhSqOhBhjnRNBOaW8QJDHigZ0s