MMS a DMSO

Je pravda, že v tomto případě nejde o léčbu přírodní, nýbrž čistě chemickou...ale- i chemie může sloužit ku prospěchu a k uzdravení. Jde o to, jak se s ní zachází a o jakou jde. tento příspěvek zde předkládám pro zájemce. Často se mě lidé na tyto roztoky ptají a já neumím přesně vysvětlit princip a nemám moc zkušeností, protože tuto metodu prostě nepoužívám. Mám k ní ale velký respekt a mám na ni mnoho pozitivních ohlasů. Lékaři ji šmahem odsuzují jako nebezpečnou a přitom masově odrinují mnohem škodlivější chemikálie (antibiotika, syntetické hormony, cytostatika... a to mnohdy zybtečně). Le.

www.mms-kapky.cz/mms-a-dmso/ http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=3644 DMSO Skutečně zázračný roztok http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=1352&start=45
 
Výrazné účinky byly dosaženy použitím MMS v kombinaci s tzv. DMSO (dimethyl sulfoxidu). DMSO je látka, která má schopnost rychle pronikat přes pokožku a tkáně, aniž by je poškozovala.

V životu nebezpečných případech, kdy potřebujete extra rychle dostat MMS do těla, může být DMSO použito jako pomůcka. Stačí namíchat 10 kapek MMS aktivovaných 50 kapkami 10% kyseliny citrónové (nebo 10 kapkami 50% kyseliny citronové), po 3 minutách přidat čajovou lžičku DMSO a rychle promíchat (ne déle než 15 sekund). Tuto směs třeba pak okamžitě začít vtírat do pokožky na postižené místo (ať už je to ruka, noha nebo břicho). Důležité je nečekat a směs okamžitě vtírat, protože každou vteřinou ztrácí svoji účinnost.

Před tím než se rozhodnete použít DMSO, je dobré udělat test, zda nejste na tuto látku alergický, nebo zda vaše játra nejsou příliš slabá. Problémy mívá nanejvýš jeden ze 100 lidí. Test uděláte tak, že na umyté a vysušené rameno nanesete kapku DMSO, vetřete ji do jednoho místa pokožky a necháte během 15 minut úplně vsáknout. Pokud během pár hodin nebudete cítit žádnou bolest v oblasti jater, pravděpodobně vám nebude dělat použití DMSO žádné problémy. Pro jistotu ale počkejte dalších 24 hodin.

Na vtírání můžete použít sáček, nebo holé ruce. Pokud budete cítit v místě vtírání pálení, můžete vetřít na tom místě do pokožky vodu, dokud pálení nepomine. Po aplikaci DMSO můžete vetřít do pokožky trochu olivového oleje a šťávy z aloe vera.

Při aplikování MMS1 pomocí DMSO použijte vždy jinou část těla. První den aplikujte směs několikrát denně každé dvě hodiny, druhý a třetí den každou hodinu. Pak tuto metodu na 4 dny přerušte a pokračujte až další týden. Nepřestávejte však užívat MMS orálně.

DMSO je dobře známá látka užívaná lékaři v širokém měřítku od roku 1955 a dá se sehnat v lékárnách nebo na internetu.

Držte se přesně následujícího postupu: 1. Namíchejte si dávku aktivací 10 kapek MMS 50 kapkami citrónové šťávy nebo 10% kyseliny citrónové. Několik sekund protřásejte sklenici a vyčkejte 3 minuty. 2. Přidejte jednu čajovou lžičku DMSO a promíchejte pohybováním sklenicí, ale ne déle, než asi 15 sekund. 3. Roztok okamžitě rozetřete po stehnech, pažích nebo po břiše. Při ošetření jiné osoby můžete použít igelitovou rukavici nebo při aplikaci na vlastní tělo holé ruce. Jestliže pocítíte pálení, můžete příště přidat asi 1 čajovou lžičku vody nebo pleť po aplikaci ošetřit směsí olivového oleje a šťávy z aloe vera a podobně. K aplikaci použijte pokaždé jinou oblast těla. 4. Takto postupujte každou druhou hodinu prvního dne a druhý a třetí den každou hodinu. Pak 4 dny vynechejte a příští týden začněte stejně. Přitom ovšem nikdy nepřestávejte brát pravidelné, snášené orální dávky MMS.

Komentář k článku v Reflexu :

POLOPRAVDY, LŽI A DEZINFORMACE V NOVÉM ČLÁNKU REFLEX 29.10. 2015 - ZÁZRAČNÝ LÉK (Lucie Tomanová) "Tísíce Čechů systematicky užívají nebezpečné chemikálie. Někteří je dokonce podávají svým dětem."

Zítra vyjde v Reflexu článek, který věnuje pozornost oxidu chloričitému i naší CDS skupině na facebooku.

Především podtitulek článku zcela ignoruje tisíce Slováků ve skupině. Myslím, že Slováci jsou také lidé a je třeba je respektovat  Emotikona smile Omlouvám se tímto slovenským přátelům za neomalené chování českých novinářů.

Neustále opakujeme, že oxid chloričitý není všelék, ani lék, ale jen jeden z účinných detoxikačních prostředků na jednobuněčné patogeny, ale i přesto, že to zde několik týdnů visí jako hlavní připnutý příspěvek, tak si autorka Lucie Tomanová neodpustila titulek "Zázračný lék".

Autorka uvádí v podtitulku, že 6 tísíc lidí užívá ClO2. Jen naše skupina  má 7500 lidí a jsou i další skupiny a pak je hodně lidí, kteří na FB nejsou. Dle mého střízlivého odhadu vyzkoušelo jen v ČR ClO2 více jak 100 tisíc lidí, ale mnozí ještě starší MMS, s kterou neměl každý dobré zkušenosti, kůli nežádoucím účinkům, které způsobují u kyseliny citrónové vedlejší produkty reakce - nečistoty jako chloritany, chlorečnany, citráty a další. Proto se řada lidí přiklonila k čistějším verzím tohoto přípravku, které  však článek nezmiňuje, čímž je nejméně 3-5 let pozadu.

Píše se, že navzdory opakovaným varováním lídé ClO2 užívají. Pokud jde o varování České zemědělské a potravinářské inspekce, dával jsem zde korespondenci pana Josefa Čápa s touto institucí a jejich mluvčí sama jasně napsala, že není v jejich kompetenci tuto problematiku řešit a nějak hlouběji hodnotit.

Článek ani v nejmenším nezmiňuje maďarský přípravek Solumium, používáný na dentální hygienu, na kožní problémy a výplachy všeho druhu, včetně ženských výplachů, který dostal zlatou cenu ve Švédsku, jako léčivý přípravek roku 2015. Jedná se o čisté ClO2 ve vodě, což je  česko-slovenská CDS2.

Článek popisuje staré přípravy MMS a CDS s kyselinou citrónovou, kterou naše skupina nepoužívá. Přesto z naší skupiny použili kopie diskusí. Mne stále novináři používají jako maskota a mluvčího skupiny. Autorka mne v této věci neoslovila. Našla si však terapeuta Radka, který se s ní podělil o své zkušenosti s užíváním MMS a CDS, který však připravuje ještě staré CDS s citrónovkou a pomocí hadiček, tedy metodu, kterou jsem opustili již v létě 2013, protože stará CDS byla na řadu věcí slabá a měla ještě jisté nedostatky a nebyla zcela čistá - obsahovala v plynné formě kyselinu chloričitou a možná i  stopové množství volného chloru. Na druhou stranu autorka dává poměrně velký prostor zkušenostem pana Radka.

I stálí odpůrci oxidu chloričitého, jako Michal Křupka z Olomouce,  už opatrně přiznávají, že v rozumném množství může řešit některé kožní problémy, ale varuje, že to ničí i zdravé buňky a přirozenou mikroflóru a mikroflóra pak uvolní místo patogenům... Přitom každý uživatel na vlastní oči vidí, že při správném dávkování a koncentraci to na kůži působí jen na patogenní organismy, kdy to řeší pouze ekzém, opar, znaménko a nemá to vliv, v doporučené koncentraci, na zdravou kůži, kterou to především pročistí a zjemní.

V článku se objevuje opět zmínka o silném ekzému miminka pod  názvem: "MÁM PŮLROČNÍ HOLČIČKU A POTÍRÁM JÍ TVÁŘ..." V článku jsou publikované fotografie, které jsou výsledkem tříměsíční klasické "léčby" u pediatra, který si s tím nevěděl rady a čekací lhůty na kožního specialistu byly pro maminku neúnosné, když viděla, jak její dcera trpí, jak nemůže spát a stále si to "škrábe". Maminka šla do CDS2 a během 5 dnů nastalo obrovské zlepšení. Jen druhý den aplikací nastalo mokvání ekzému a tak se maminka zeptala v naší skupině, zda je to normální. Již další den se mokvání zastavilo a  ekzém začal rychle ustupovat. Ale tento dotaz s fotografií okamžitě zneužili skeptici i novináři a fotografii použili jako důkaz následků "poleptání" CDS2, i když to byly naopak výsledky klasické léčby. Následovala série udání na sociálku a Policii a útočné články v médiích. Jelikož udání přišla v pátek, tak kontrola ze strany úřadů přišla až další týden v pondělí nebo v úterý a našli miminko ve velmi dobrém stavu, na to jak vypadalo předchozí měsíce. To co pediatr nevyřešil za 3 měsíce se podařilo díky radám lidí ze skupiny vyřešit za necelý týden, ale to už média v té době nezmínila a omýlala svou mantru o poleptání bělidlem. To, že při aplikaci na ekzém může dojít k mokvání, dobře popsal tehdy  Lukáš, který má s ekzémem osobní zkušenosti. Pro mne byly především důležitá slova maminky, která byla šťastná, že její dítě netrpí: "Mojí holčince se daří dobře a dnes byla po dlouhé době tak spokojená. Není nic krásnějšího.

V článku je zmíněno, že skeptici a odpůrci "alternativní" léčby se snaží kriminalizovat zodpovědné osoby za "propagaci" prostředku a zatím se  jim to nedaří kůli "špatným" zákonům a liknavostí úřadů. Byly také velké snahy o zrušení naší skupiny a Facebook odmitl naší skupinu zrušit.  Lékaří, kteří se proti oxidu chloričitému vyjádřili veřejně, zase zmiňují, že je lidé zahrnují agresivními a hrubými dopisy, maily a telefonáty. Pokud o někom takovém víte, požádejte je, prosím, o slušné chování.

Dnešní doba se vyznačuje tím, že žijeme v informační válce. Je především na nás, jaké informace bude přijímat a ještě důležitější je informace ověřovat. Také jsme byl kdysi k oxidu chloričitému skeptický, ale našel jsem nakonec odvahu a čas ho vyzkoušet a našel jsem řadu lidí, kterým pomohl. Poznal jsem i řadu lidí, kterým nepomohl a tak jsem se musel víc zajímat a zjišťovat, proč to někdy funguje a někdy ne. Problematika se mi postupně více a více vyjasňovala. V těhle věcech nebudeme nikdy vědět všechno, nikdy nebudeme mít 100% jisté řešení ve všech případech, ale může nás to zase posunout v poznání o kousek dál, pokud se nebudeme novým poznatkům bránit a najdeme odvahu o nich hovořit.
 
Ota Nepilý