Liška a paraziti

Přírodní způsob ničení parazitů v organizmu
Pramen: OZ Biosféra www.biosferaklub.info, 06.02.2016
Naši předkové znali přírodní způsob ničení nespočtu druhů parazitů v organismu. Různé zdroje uvádějí, že existuje přibližně 2000 druhů parazitů, kteří mohou žít v lidském organismu. I člověk, který se správně stravuje si může být jist, že v něm žije několik desítek druhů parazitů, kteří mohou žít nejen ve střevním traktu, ale také v játrech, ledvinách, plicích, pohlavních orgánech, a dokonce i v mozku a srdci.

Naši předkové si už dávno všimli, že mezi jedlými houbami jsou i takové druhy, které nenapadá žádný červ a jiný hmyz, protože jsou nebezpečné pro většinu parazitů. Tyto houby jsou vždy čisté a nejsou vystaveny žádnému parazitické vlivu.
Tato houba Liška obecná (Cantharellus cibarius), též zvaná kuřátko jedlé nám pomáhají očistit organismus od nezvaných hostů. Nikdy je nenajdete poškozené červy, patří mezi nejčistší houby v přírodě.
Pro náš cíl jich nepotřebujeme mnoho, stačí tak 3 - 5 hub. Houby pokrájíte, usušíte a potom je rozemelete. V tomto rozemleté ​​stavu je jednoduše přidáváme do jídel jako přísadu. To znamená, že je nevaříme, ale pouze jejich přidáváme do hotového jídla, jako například sůl nebo koření. Mimo jiné přidávají jídlu příjemnou houbovou chuť.
Lišky je možné jíst i v syrovém stavu a v takovém případě stačí sníst malý kousek houby. Tyto houby jsou úplné jedlé v syrovém stavu. Mají poměrně neobvyklou a zajímavou chuť, je to pálivá chuť jako u papriky.

Vařené nebo pečené lišky jsou málo efektivní. Léčebný proces se provádí v cyklech. Určíte si 10 nebo více dní na čištění a během těchto dní konzumujte syrové nebo sušené lišky. Každý den se určité malé množství houby musí dostat do vašeho organismu.
Tento způsob eliminuje nejen parazity, ale i jejich larvy, které jsou největším problémem, protože mají inkubační dobu. Chemické metody zbavují organismus hlavně parazitů, kteří se ale opět rozmnoží z larev. Lišky řeší tento problém komplexně.
http://kudluvfotoatlashub.blog.cz/1702/prirodni-zpusob-niceni-parazitu-v-organismu