Lékaři, vědci a zdravotní sestry radí neočkovat

Mezinárodní lékařská rada o očkování vydala dokument (česká verze níže) shrnující nejasnosti a kontroverze očkování.
V této otevřené zprávě podepsané pediatry, neurochirurgy a dalšími lékařskými pracovníky upozorňují na souvislosti mezi očkováním a autismem, alergiemi, astmatem, ADHD a mnohých dalších nemocí.
Též upozorňují na všeobecně známý střet zájmů mezi zdravou společností a výdělkem farmaceutických firem.
Dokument se mimo jiné odkazuje na studie Fourteen Studies, kde se uvádí např. výsledek výzkumu, který nalezl u vakcinovaných chlapců věkové kategorie 11-17 let o 317 procent vyšší výskyt ADHD.
Categories:Types, Research, Health & Medicine
Published by: Myslete vlastní hlavou on May 07, 2012
Copyright: Attribution Non-commercial


DOKUMENT VACCINE REPORT-CZ
 
VAKCÍNY: OPATŘEJTE SI KOMPLETNÍ INFORMACE

Lékaři, sestry a vědci bojující za ochranu vašich dětí i vás samotných
Nicola Antonucci, MD Todd M. Elsner, DC Alexander Kotok, MD, PhD Máximo Sandín, PhDDavid Ayoub, MD Jorge Esteves, MD Eneko Landaburu, MD Len Saputo, MDNancy Turner Banks, MD Edward "Ted" Fogarty, MD Luc Lemaire, DC Michael Schachter, MD Timur Baruti, MD Jack Forbush, DO Janet Levatin, MD Viera Scheibner, PhDDanny Beard, DC Milani Gabriele, CRNA, RN Thomas Levy, MD, JD Penelope Shar, MDFrançoise Berthoud, MD Sheila Gibson, MD, BSc Stephen L'Hommedieu, DC Bruce Shelton, MD, MD(H)Russell Blaylock, MD Mike Godfrey, MBBS Paul Maher, MD, MPH Debbi Silverman, MDFred Bloem, MD Isaac Golden, ND Andrew Maniotis, PhD Kenneth “KP” Stoller, MDLaura Bridgman, FNP, ND Gary Goldman, PhD Steve Marini, PhD, DC Terri Su, MDKelly Brogan, MD Garry Gordon, MD, DO,MD(H) Juan Manuel MartínezMéndez, MDDidier Tarte, MDSarah Buckley, MD Doug Graham, DC Sue McIntosh, MD Leigh Ann Tatnall, RNRashid Buttar, DO Boyd Haley, PhD Richard Moskowitz, MD Adiel Tel‐Oren, MD, DCHarold Buttram, MD Gayl Hamilton, MD Sheri Nakken, RN, MA Sherri Tenpenny, DOLisa Cantrell, RN Linda Hegstrand, MD, PhD Christiane Northrup, MD Renee Tocco, DCLua Català Ferrer, MD James Howenstine, MD Amber Passini, MD Demetra Vagias, MD, ND Jennifer Craig, PhD, BSN, MA Suzanne Humphries, MD Ronald Peters, MD, MPH Franco Verzella, MDRobert Davidson, MD, PhD Belén Igual Diaz, MD Jean Pilette, MD Julian Whitaker, MDAna de Leo, MD Philip Incao, MD Pat Rattigan, ND Ronald Whitmont, MDCarlos de Quero Kops, MD Joyce Johnson, ND Zoltan Rona, MD, MSc Betty Wood, MDCarolyn Dean, MD, ND A. Majid Katme, MBBCh,DPMChaim Rosenthal, MD Eduardo Ángel Yahbes, MDMayer Eisenstein, MD, JD,MPH Tedd Koren, DC Robert Rowen, MD

Na výše uvedeném seznamu jsou uvedeni lidé, kteří působí jako pediatři, rodinní lékaři,
neurochirurgové, profesoři patologie, chemie, biologie nebo imunologie. Každý z nich nezávisle provádí výzkum s pomocí skutečné vědy a došel k závěrům, o kterých se dočtete v tomto dokumentu.

Tituly u jejich jmen MD, DO, MB, MBBCh označují lékaře medicíny a titul ND znamená,že jeho nositelé absolvovali medicínské vzdělání a jsou doktoři s licencí pro některou oblast. FNPznamená domácí ošetřovatele (family nurse practitioner )

Stále se divíte, proč lékaři nedokáží nalézt příčiny mnoha nemocí?
Je to proto, že jsou zvyklí ignorovat souvislosti mezi nemocemi a vakcinací. U některých nemocí už ale takové souvislosti byly zdokumentovány:

 • Alergie a ekzémy
 • Arthritida
 • Astma
 • Autismus
 • Kyselý reflux (zpětný tok) vyžadující u batolat nasazení inhibitorů redukujících produkcižaludečních kyselin, které mívají mnoho vedlejších účinků
 • Rakovina
 • Diabetes (u novorozenců a dětí)
 • Nemoci ledvin
 • Samovolné potraty
 • Dlouhý seznam neurologických a autoimunitních nemocí
 • Syndrom náhlého úmrtí novorozenců (Sudden Infant Death Syndrome - SIDS)
 • A ještě mnoho dalších

A toto jsou některé známé vedlejší účinky vakcín, zaznamenané v lékařské literatuře nebo v příbalových letáčcích

 • Artritida, krvácivost, krevní sraženiny, infarkty, sepse
 • Ušní infekce
 • Omdlévání (s následnými úrazy)
 • Selhání ledvin vyžadující dialýzu
 • Epileptický záchvat
 • Silná alergická reakce (např. kopřivka nebo anafylaxe)
 • Náhlé úmrtí
 • Mnoho běžných diagnóz, které vedou až k hospitalizaci

Americký národní program pro kompenzace následků vakcinací (the National Vaccine Injury  Compensation Program - NVICP ) vynaložil již více než 1,2 miliardy dolarů za zdravotní újmy u dětí nebo dospělých, způsobené vakcínami.

Autismus je spojován s vakcínami
*Autismus byl před rozběhem masových vakcinačních programů vzácností. Od roku 1991, kdybylo zahájeno očkování proti hepatitidě B a meningitidě, zaznamenaly desetitisíce rodičů projevy autismu u svého dítěte bezprostředně po aplikaci těchto i dalších vakcín.

Prostudujte si informace na webu www.fourteenstudies.org.
Tam naleznete studie popírající,že by spojitost mezi autismem a vakcinacemi byla velmi nejistá.

Výrobci léků, pojišťovací společnosti a systém medicíny bohatnou, když onemocníte.

*Vakcíny neposkytují doživotní imunitu, z čehož vyplývá, že jsou doporučována navazující očkování.
*Každé obnovovací očkování jen zvyšuje riziko dalších vedlejších účinků.
¨*Vedlejší účinky vakcín u vás mohou způsobit doživotní onemocnění. Proto také již existuje mnoho léků, které mají působit proti vedlejším účinkům vakcín.

V USA nemůže být jak výrobce vakcín, tak i lékař obžalován, pokud se stane něco špatného následkem vakcinace. Oba jsou chráněni zákonem z roku 1986 (tzv.National Child Vaccine Injury Act ).

V tomto zákoně, podepsaném presidentem Reaganem se prohlašuje:
„Žádný výrobce vakcíny nemůže být odpovědný v občanské žalobě za poškození pocházející od poranění nebo úmrtí způsobené aplikací vakcín.“ (Public Law 99‐ 660) 

Mnoho lékařů a odborníků na zdravotní péči si nenechává aplikovat vakcíny a brání před nimi i své děti. Proč to dělají? 

*Vědí, že u vakcín nebyla prokázána bezpečnost nebo účinnost
*Vědí, že vakcíny obsahují nebezpečné substance
*Vědí, že vakcíny způsobují vážné zdravotní problémy
*Léčili už pacienty se závažnými vedlejšími účinky, vyvolanými vakcinací 

Jediní lidé, kteří mají prospěch ze svého zdraví jste vy a ti, o které pečujete
*Výrobcům léků se podařilo infiltrovat a získat nadvládu nad celým systémem zdravotní péče, včetně lékařských univerzit, odborných medicínských časopisů, nemocnic, klinik a lékáren.
Dobré živobytí lékařů tak závisí na slepé víře, na žádných pochybách o vlastnostech vakcín. i  v případech, že vyjde přímo před očima lékaře najevo zjevný důkaz o poškození vyvolaném vakcínou, bývá tento neochoten uvažovat o vakcíně jako o příčině. Takže nepodplacená věda nebo medicínské odmítání vakcín bývá považováno za sebevraždu z pohledu profesionální kariéry. 
*Lidé, kteří podepsali tento dokument, riskují takové následky kvůli vám a vašim dětem.
*Nemocnice mívají finanční prospěch z hospitalizací a z vyšetření.
*Výrobci léků mají miliardové zisky z vakcín.
*Výrobci léků vydělávají další desítky miliard dolarů za léky, které je potřeba podávat kvůli vedlejším účinkům a celoživotním onemocněním, způsobeným vakcinacemi.

*Vakcíny jsou páteří medicínského systému. Bez nich by náklady na zdravotní péči klesaly, protože by naše společnost byla všeobecně zdravější. Vyměnili jsme plané neštovice za autismus, chřipku za astma, ušní infekce za diabetes. A tento seznam může pokračovat dál.
Ve snaze eliminovat krátký seznam poměrně nezhoubných mikrobů, jsme vyměnili dočasné nemoci za velmi rozšířené, celoživotní choroby, poruchy, disfunkce nebo postižení.

Kolik vakcín je k dispozici?

-Pokud by americké děti měly obdržet všechny dávky vakcín v zásobě, každé by dostalo až 35 dávek, obsahujících 113 různých druhů chorobných zárodků, 59 různých chemikálií, čtyři druhy živočišných buněk a DNA, lidské DNA pocházející z potratů a lidskou bílkovinu.

-Pokud se domníváte, že se nemusíte od vakcín ničeho obávat, protože vaše děti už jsou starší, ještě o tom popřemýšlejte. V současnosti existuje nejméně 20 dalších vakcín, které jsou v laboratořích vyvíjeny, aby byly v následných letech uvolněny k prodeji a většina z nich je určena dospívajícím a dospělým.

Z čeho bývají vakcíny složeny: jak je možné, že vakcíny nebudou škodlivé vašemu zdraví?

Zde je seznam hlavních komponent:

*Oslabené viry nebo bakterie z kultur živočišných buněk, v nichž se vakcíny produkují.
*Rtuť, která je zdokumentovaným neurotoxinem, stále zůstává součástí proti chřipkových vakcín na celém světě. Její stopová množství se nalézají i v mnoha jiných vakcínách.
*Hliník - jed způsobující degeneraci kostí, morku nebo mozku.
*Živočišné buňky z opic, psích ledvin, kuřat, krav nebo lidí.
*Formaldehyt (balzámovací kapalina), který je známým karcinogenem.
*Polysorbát 80 - stabilizátor a emulgátor který je znám tím, že způsobuje neplodnost u myších samic nebo atrofii varlat u samců.
*Želatina pocházející z prasat nebo krav - je známá tím, že způsobuje anafylaktické reakce. Bývá obsažena ve velkém množství u MMR vakcín pro batolata, a také ve vakcínách proti planým neštovicím nebo pásovému oparu.
*Glutamát sodný (MSG - monosodium glutamate ) ve vakcínách proti chřipce, které se inhalují; je znám tím, že způsobuje metabolické poruchy (také diabetes), záchvaty a další neurologické potíže.

Střety zájmů

-Stejní lidé, kteří vytváří předpisy a doporučení pro vakcinace, profitují z prodeje vakcín. Jako příklad můžeme uvést třeba Dr. Julii Gerberding, dříve odsouzenou na 8 let a nyní působící na pozici presidentky ve společnosti Merck Vaccines. Dalším případem stejného druhu je třeba nDr. Paul Offit, člen the Advisory Committee on Immunization Practice (ACIP), který pracoval na vývoji a nechal si patentovat svou vlastní vakcínu.

*Podle provedeného průzkumu si 10-členná skupina pediatrů běžně vydělává více než 100 000dolarů za prodej vakcín ve svých ordinacích. Tito lékaři vydělávají peníze za návštěvy ordinací a za aplikování vakcín dětem a také za následné kontroly, kdy se vyhodnocují reakce pacientů na očkování.

*Američtí pediatři údajně získávají čtvrtletní bonusy od the Health Maintenance Organization (HMO ), pro niž pracují.
Bývá to odměna za vysoký počet aplikovaných vakcín.
Pokud jim četnost vakcinace poklesne, bývají naopak káráni pojišťovnami.

Existuje nějaký výzkum, který by prokazoval rozdíly mezi vakcinovanými a nevakcinovanými dětmi?

Proběhl např. projekt s názvem Cal‐Oregon, který sponzorovala nadace the Generation Rescue, jenž se zaměřil na rodiče dětí po vakcinaci a bez vakcinace. Do průzkumu bylo zapojeno celkem 17 674 dětí a jeho závěry byly tyto:

*Vakcinované děti měly o 120% častěji astma
*Vakcinovaní chlapci měli o 317% více ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorders-hyperaktivita s poruchou pozornosti)
*U vakcinovaných chlapců se o 185% častěji projevovaly neurologické potíže
*Vakcinovaní chlapci měli o 146% častěji autismu

V tomto průzkumu bylo zapojeno pouze 20% děvčat. Pokud si chcete přečíst kompletní studii, zadejte si ve vyhledávači adresu:  www.generationrescue.org/pdf/survey.pdf.
Jestliže máte zájem o záznamy o sníženém výskytu autismu mezi nevakcinovanými dětmi z náboženských komunit Amish, naleznete je na adrese: http://childhealthsafety.wordpress.com/2009/06/03/japvaxautism/ nebo na http://childhealthsafety.wordpress.com/2010/02/08/britvaxautism/

Osvobozování od vakcinací v USA

*Občané USA mají skutečné právo odmítat vakcinaci. Jen je potřeba je využívat.
*Děti nemusí být vakcinovány, aby mohly navštěvovat veřejné školy.
*Každý stát Unie má své výjimky, které dávají jeho občanům právo odmítat nechtěné vakcinace - vizhttp://exemptmychild.com/10752

Vyhledávejte si svého poskytovatele zdravotní péče, který bude souhlasit s vaší volbou vyhnout se vakcinaci a bude vás respektovat. Může vám k tomu pomoci např. seznam na www.vaccinationcouncil.org/providers.pdf 

Mnozí si volí zdraví a bezpečnost tím, že vakcínám řeknou ne.
 
*Mezi skupiny lidí, kteří odmítají vakcinaci, patří holističtí léčitelé, chiropraktici, rodiče, kteří provozují domácí školu nebo vyznavači různých náboženství.

Tisíce svědectví, sepsaných rodiči dětí bez vakcinací, popisujících pevné zdraví těchto dětí bývají dostupné online na mnoha místech po internetu.

*Rozhodnutí o vakcinaci jsou na vás a na vašem partnerovi. Nikdo další  o tom nepotřebuje vědět. Není to ani záležitost vaší rodiny, vašich sousedů nebo příbuzných.

Abyste dosáhli pevného zdraví, potřebujete převzít iniciativu a naučit se některé nové věci.

*Bezpečnou volbou je říci vakcínám ne
.Máte pravomoc činit rozhodnutí o svém zdraví i ozdraví svých dětí. Nejste však schopni ovlivňovat následky vakcinací.
 
*Nepotřebujete pediatra prostě jen k tomu, aby zvážil a změřil vaše dítě a dal mu nějakou injekci. Uvažujte o vyhledání naturopatického lékaře, pediatrického chiropraktika, doktora orientální medicíny nebo homeopatického lékaře. Možná se vám podaří nalézt osteopatického lékaře, který dává přednost léčbě bez vakcín a stane se vaším rodinným lékařem.

*Děti se rodí se silným a přirozeným obranným systémem. Kdyby tomu tak nebylo, všechny by umíraly už krátce po narození. Nesmírná kaskáda komplexních imunitních procesů začíná už s prvním pláčem novorozence. A je potřeba, aby se to objevilo přirozeně, bez přerušování, způsobovaného injekcemi s toxickými substancemi.

*Prostudujte si fakta o nemocech, kterým se má předcházet vakcinací. Vaše děti buď nikdy nepřijdou do kontaktu s většinou z nich a pokud přece jen, téměř všechny zdravé a nevakcinované děti se jednoznačně zotaví a získají navíc i dlouhodobou imunitu. Zdraví však nepřichází prostřednictvím injekční jehly.

*Poznejte, jak důležitá je horečka, jak pečovat o nemocného doma a kdy je nutné volat lékaře.Většina horeček mizí samovolně, při vhodné péči a pomoci - někdy k tomu stačí i pouhých pár hodin (www.drtenpenny.com/fever.aspx)

* Uvědomte si, že vaše dítě může být vakcinováno a stejně je může potkat tatáž nemoc, před kterou je chcete ochránit. Vakcíny nemusí poskytnout ochranu, kterou od nich lidé očekávají. Injekční jehla nevede k udržování zdraví.

*Naučte se, že prvotními klíči ke zdraví jsou dobrá strava, čistá voda, přiměřený spánek,pravidelné cvičení a pocity štěstí.

*Studujte jednoduché informace o vitamínech a především kriticky důležitou informaci o vitamínu D3. Naučte se, jak používat základní byliny a homeopatii pro udržování zdraví a pro léčbu drobnějších nemocí.

*Naučte se o vakcínách víc, než zná váš lékař. Je pravděpodobné, že váš klasický lékař nečetlo vakcínách nic víc, než několik publikací, vydávaných výrobci léků nebo příruček vydávaných s podporou státních institucí (v originále odkazováno na CDC - americké centrum pro zvládání nemocí - pozn.překl.)

*Uvědomujte si, že péče o zdraví  je něco, co si platíte sami; péče o nemocného bývá hrazena pojištěním. Vaše pojišťovna bude platit za léky a vakcíny.
*Plánujte si všechno tak, abyste zůstávali zdraví. Váš život je na tom závislý.

Webové zdroje s dalšími informacemi nebo pro pomoc

Knížky s dalšími informacemi i pro začátek 

 • Saying No To Vaccines  – Sherri Tenpenny, DO
 • Make an Informed Vaccine Decision For the Health of Your Child – Mayer Eisenstein, MD, JD,MPH
 • Vaccines: Are They Really Safe and Effective? – Neil Miller
 • Child Health Guide – Randall Neustaedter
 • Childhood Vaccinations: Questions All Parents Should Ask – Tedd Koren, DC
 • How to Raise a Healthy Child in Spite of Your Doctor  – Robert Mendelsohn, MD
 • Jabs, Jenner and Juggernauts – Jennifer Craig, PhD, BSN, MA, Dhom
 • Natural Alternatives to Vaccination – Zoltan Rona, MD
 • The Crime of Vaccination – Tenison Deane, MD
 • The Sanctity of Human Blood: Vaccination is Not Immunization – Tim O’Shea, DC
 • Vaccination – Gerhard Buchwald, MD
 • Vaccination: 100 Years of Orthodox Research – Viera Scheibner, PhD

Vyzýváme doktory medicíny, chiropraktiky, zdravotníky z konvenčních léčebných zařízení a také holistické léčitele, kteří mají zájem participovat na příštích verzích tohoto dokumentu nebo kteří by se rádi připojili k naší skupině, aby nám poslali mail na adresu sayno@vaccinationcouncil.org International Medical Council on vaccination: www.vaccinationcouncil.org           www.facebook.com/vaccinationcounci

Přeložil VaP Originál článku: http://naturalnews.com/Vaccines_Get_the_Full_Story.html
Články z portálu NaturalNews přeložené do češtiny naleznete na adresách: http://czo-vp.webnode.cz, http://www.celostnimedicina.cz 
 
Převzato z http://www.scribd.com/doc/92679649/Leka%C5%99i-v%C4%9Bdci-a-zdravotni-sestry-radi-neo%C4%8Dkovat-VaccineReport-CZ