Lac dolphinum

lac-dolphinum1.pngAneb případ delfínka. Lac dolphinum je homeopatický typ/lék z mateřského mléka delfína. Tento lék jsem nově nastudoval a celkem přirozeně jsem s jistým vnitřním rozechvěním čekal na živý a potvrzený případ takového člověka. Pár zásadních črtů pozoruhodného mořského savce s odrazem do lidského chování.
Delfín má několik specifických biologických i spirituálních vlastností.

1. Kruhové pohyby. Točí se často v kruzích. Když spí, pluje jak na ruském kole ve velkých vertikálních kruzích. Tak se v pravidelných intervalech dostane k hladině a dopřeje si kyslíku. Při svých hrách dělá typicky oblouky. My vidíme jen jeho pohyb nad hladinou, ale dělá to i pod vodou.

2. Hraje si. Delfíni mají tendenci si pořád hrát. Vypadá to, že se stále smějí. Rádi se producírují kolem výletních lodí, převedou své obloukové skoky a zmizí. Jako by nám svou hravostí ukazují podstatu stvoření…

3. Jsou nesmírně soucitní a jsou zaznamenány případy, že delfín nasadil svůj život pro ohroženého člověka v moři. Dělají pro nás i planetu mnohem více. To souvisí i s jejich inteligencí a schopností komunikovat s Vesmírem a jeho energiemi.

4. Mají jakýsi radar. Vycítí nebezpečí kolem sebe i globálně na Zemi. Zejména informace ve vodě o znečištění. A něco pro to dělají! Jsou to zachránci. A dělají to s úsměvem.

A teď k nám lidem. Dítě, které odpovídá tomuto typu, se ve spaní točí do kola. Samozřejmě na posteli. Tubercullinum se taky točí, ale ne pořád dokola. A navíc se potí a skřípe zuby. Spíš v posteli cestuje. Lidé delfín mají ve zvyku dělat kruhové pohyby pažemi. Tímto způsobem gestikulují. Může se jim ve spánku zdát o moři, o skocích, o tom, že se točí do kruhu…

Děti si stále hrají a jsou nesmírně přátelské. To přetrvává i do dospělosti. Dokážou vycítit problém kolem sebe a svou energií léčit. Podvědomě. Milují vodu. Připomínají Phosphorus. Velmi citliví, soucitní, milující. Phospohorus vodu úplně nemusí a spíše ji pije. Navíc vše dělá pro to, aby ho lidi měli rádi. Delfín je o krok dál – neřeší, zda bude milován. Jen miluje.

Případ:

Osmiletá dívka. Poprvé u mě v prosinci 2014. Od tří let věku problém se zahleněním. Zadní rýma, dutiny, pokašlává, občas zvrací hleny… Zduřelá nosní mandle, permanentní zahlenění. Dle matky stále ve vodě. Mají ve vsi chalupu a na zahradě kvůli ní velký bazén. Tam tráví většinu času. Do vody si bere i různé předměty a jednou prohlásila, že by tam chtěla i jíst. Myslím, že tam chtěla i číst s brýlemi. Také by si přála, aby voda byla v domě a ona v ní mohla pobývat i v noci. Dělá pažemi kruhové pohyby, zdá se jí o vodě. Je nesmírně citlivá a milující. Těžce na ní doléhají ošklivé filmy a různé příhody ze školy. Dostala dávku Lac doplhinum 200. Pak měsíc zcela ber rýmy, po letech zdráva. V únoru prodělala ošklivou chřipku. Po té návrat zahlenění. Po další dávce opět zlepšení. V květnu 2015 prakticky bez rýmy, zdravá a navíc nestonala, i když v jejím okolí probíhaly různé respirační infekce. Ještě trochu zahlenění Eustachových trubic, což řeším pomocným homeopatikem Kalium muriaticum 15. Čas jistě ukáže účinnost konstitučního léku. Doporučil jsem třetí dávku, uvidíme v srpnu.

Ještě mám v léčení asi šedesátiletého muže, kardiaka. Měl 2 dávky Lac dolphinum 200 a zatím se jeho fyzické obtíže nezlepšily. Je ale prý čím dál hravější… S lékem i člověkem Lac dol. se seznamuji. Píši o něm, protože, možná i někdo z vás ví o někom, kdo by si tento lék mohl dopřát…

MUDr. Tomáš Lebenhart