Korunový příběh

Seběhlo se to nějakým řízením osudu, dnes kolem poledne. Poslední dopolední klient, mladý inteligentní vysoký muž u Prahy se závažným autoimunitním onemocněním. Byl vyšetřen na prestižních pražských klinikách a navržena terapie. Trojice chemických léků se společným jmenovatelem potlačování obranyschopnosti. Jeden z nich, prý obzvlášť účinný, nové generace, byl ovšem podmíněn naočkováním proti Covidu! Zatrnulo mi. Kam až ta chobotnice sahá….? Muž tedy zvažoval navrženou „léčbu“ se spoustou nežádoucích účinků a naočkování proti Covidu (á půl roku)

Vysvětlil jsem mu, že se ocitl na osudové křižovatce. Půjde-li tam (mávl jsem rukou jedním směrem) nemohu jej léčit. Moje léky pracují s imunitou… Také jsem mu naznačil co obnáší tzv. očkování. Ovšem rozhodne-li vykročit tam (mávl jsem ruku opačným směrem) Zkusíme opravdovou léčbu, zprvu fyziologickou regulační medicínu a homeopatii. Byl zaražený a zjevně otřesený, neuměl se rozhodnout. „Víte co“, navrhuji: „Přečtěte si Zakázané zdraví, podívejte se na www.zlutavoda.cz , tady máte recepty na homeopatické směsi a konstitučně dostal SILICEA 30. A tamty léky zatím neberte, a do měsíce se rozhodněte. Buďto se pak uvidíme, a nebo už ne… Odešel.

Šel jsem se naobědvat. Paní, která mi vydala jídlo se pochlubila že má kompletní očkování od Pfizera a pak jsme na vlastní oči spatřil, co jsem dosud viděl na různých videích a znal z vyprávění. Vyndala z kapsy zástěry korunu a dal si ji na očkované rameno. „Podívejte, co umím.“ A já koukal, jak tak koruna drží na kůži jak klíště. Dala ji několika dalším lidem a všem padala.

A co čert nechtěl. Pán Silicea se přišel podívat do té restaurace. Tak já mu hned povídám: „Chcete něco vidět? Tak sledujte.“ Poprosil jsem paní u výdejního pultu, aby předvedla tady pánovy z Prahy, co umí… Pán opravdu zíral, půjčil si minci, přikládal si ji na různá místa na těle a mince padala a padala. Už vím, kudy se vydám, pane doktore, řekl mi pak. A já poděkoval Nebi za tu ukázkuJ

Tomáš Lebenhart