Koronaviry a spol.

koronaviry-a-spol1.pngTéma jako blázen, že poslední týdny… No, není divu. V Číně mají skutečně problém. A ne první toho druhu. Ono nic se neděje náhodně, jak mi se vztyčeným ukazováčkem říkával soused Jarošík…
V jistých cyklech tam, daleko na východě, v přelidněných místech, kde se nejkrutějším způsobem zachází se zvířaty, lidmi i Zemí, rodí se smrtící virové epidemie. Virus, pokud zmutuje, stává se mimořádně nebezpečným. Jako prase. Nebo jako krysa? V zemi, kde se zrodil I-ťing, taj-chi, akupunktura a tradiční bylinná medicína, se stalo něco zásadního, jin se změnil v jang a slunečný den se změnil v mrazivou noc. Viry nám často pomáhají zprostředkovat holou pravdu o nás. Jako o individuu i o druhu…

Pokud není příhodný virus v dosahu, tělo ho samo vyrobí! To je vědecky zdokumentováno pomocí elektronových mikroskopů a kvantových fyziků. Naše (i fyzická) těla mají neuvěřitelné schopnosti. Mohou vytvořit sebedestrukci a stejně tak zázračné uzdravení. Záleží na stavu mysli. Mám pocit, že zdivočelý koronavirus působí největší destrukci svou informační silou – tedy panikou. V Číně (pochopitelně), ale i v Evropě. To už tak pochopitelné (pro mne tedy) není. My máme své.. chřipky (zabíjejí stovky lidí každý rok, spíš tisíce, pokud zapůsobí syndromem poslední kapky), máme epidemii rakoviny (na rozdíl od Číny), epidemii neuroinfekcí (na rozdíl od Číny) a epidemií šílenství (podobného tomu čínskému). Co dnes skutečně sjednocuje říši středu? Heslo „Není důležité, kdo krávu vede, ale kdo ji dojí“. Jde o velmi infekční filozofii…šíří se na rozdíl od virů pandemicky. Což jistě chápete, že nemá nic společného s medvídkem pandou.

Ale dost těch filozofikejch keců a přikročme ku praxi. Proto ostatně tohle sepisuju. Nabízím (akčně a sezónně) pomoc z pozice zvrhlého lékaře. Berte nebo nechte ležet. Z hlediska homeopatie nejsem až takový mistr, abych vám radil jaká homeopatika na chřipku a podobně nebezpečné viry. Homeopat, pokud nevyšetřuje živého člověka, musí mít k dispozici unikátní, typické a určující symptomy nemoci – což dodnes nemám. Vy snad ano? Teplota a kašel, že. To je fakt unikum. To se pak homeopatické informace sypou z rukávů… Ale teď vážně: Pokud není 100% psychika (jasně že není), tak za sebe doporučuji MMS (Chloritan sodný 24,5% + kyselina chlorovodíková 3,5% v poměru 1:1). Za jediný den se tak můžete dostat z jakékoliv virové infekce. Pokud se tedy zapřete a vypijete aspoň 5x za den 3+3 kapky + vodu na zředění koncentrátu v libovolném množství. Ideální je každou hodinu, pokud tedy chcete bojovat se stejnou agresivitou jako virus. Tato chemikálie má pro tělo nulovou toxicitu. Pro infekce skoro 100%. Chce to holt odvahu a překonání toho chlorovýho smradu. Možná, že vás druhej den bude pálit prdel. Ale může vám to tu prdel i zachránit…. omlouvám se za drsnost, ale z mého pohledu je i na místě. Netřeba se bát.Mám to mockrát vyzkoušené a moře lidí také… z lékařského hlediska je to ovšem non lege artis, takže jako lékař to nikomu nedoporučuji!

No… Pokud si k tomu dopřejete autopatii z převařené prodechnuté vody, nebo alespoň tu akutní se slinou bez lahvičky, tak se paralelně budete poléčovat i dost inteligentně a navíc zvyšovat svou odolnost a to fyzickou i psychickou.

IDEÁLNÍ PREVENCE: Osillo nebo GUNA Prevac 2x denně půl tubičky a – alespoň jednou za den, třeba večer si do čisté sklenice nakapat 5+5 kapek MMS, trochu potřást sklem, jako kdybyste v ní měli dobrej koňak, počkat půlminutky až ty kapky zežloutnou a pak se 3x pomalu dlouze nadechnout toho chlorovýho smradu, zadržet na chvilku dech a vydechnout. Nosem 3x a ústy 3x. A věřte, že v tu chvíli všechna ta neviditelná havěť, co se zajímá o vaše tělo, skončí. Respirační vury vždy napřed osídlí sliznice dýchacích cestiček a až po mnoha hodinách, záleží na imunitě a zeních faktorech, někdy i dny, než začne invazivně pronikat do krve, do těla… Když tohle dechové cvičení, které snad každý dá, uděláte ráno a večer, tak jim prostě nedáte šanci!

Jinak si dělejte, co chcete a hlavně se zbytečně nebojte. V úctě a lásce, MUDr. Tomáš Lebenhart