Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin I a II

jak-zasahl-system-ockovani-do1.pngSkupina rodičů ve spolupráci se Svazem pacientů ČR vydala 2 brožury s autentickým vyprávěním o tom, jak do života rodin zasahuje aktuálně nastavený systém očkování v ČR. Jedná se nejen o zdravotní potíže, kterév časové souvislosti s očkováním nastaly, ale i o komplikace spojené právě se systémem očkování v ČR - nepřijetí nekompletně očkovanéhodítěte do školky, jednání na OSPOD, jednání s dětskými lékaři atd. V první brožuře je zařazeno necelých čtyřicet takových příběhů, ve druhé potom téměř šedesát .

Ačkoli byly a jsou brožury primárně určeny politikům, kteří svým hlasováním o životě těchto a mnohých dalších rodin rozhodují, nabízíme také široké veřejnosti možnost si tyto brožury zakoupit. Naším cílem je zdraví dětí a jejich bezpečné očkování, což s přehlížením a bagatelizováním možných nežádoucích účinků vakcín nelze. Nerozporujeme očkování jako takové, ale předkládáme tyto brožury s příběhy rodin veřejnosti proto, abychom poukázali na možné nežádoucí účinky vakcín a podpořili tak rodiče v pečlivém sledování zdravotního stavu svých dětí před i po vakcinaci, aby případné nežádo ucí účinky byly zavčasu identifikovány.

Brožury ke stažení zdarma v pdf zde

Brožury je možné si objednat na adrese brozury.ocko@seznam.cz, cena první je 75,- Kč a cena druhé je 120,- Kč. Kceně bude připočítáno poštovné dle ceníku České pošty.

ROZALIO - www.rozalio.cz (Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v očkování) - Konference o očkování a všem, co je důležité.
Staňte se členy Rozalia a podpořte jeho činnost členským příspěvkem: http://rozalio.cz/index.php/prihlaska

Zapojte se i do lokálních skupin a zjistěte více informací z vašeho okolí

Zlínský kraj:
https://groups.google.com/d/forum/ockovani-zlinsky-kraj
Severozápadní Čechy:
https://groups.google.com/forum/#!forum/ockoplus-sz-cechy
Liberecký kraj:
https://groups.google.com/forum/#!forum/liberec_ockovani