GEN

gen1.pngJiž několik let jste svědky spolupráce dvou mužů. Jejím výsledkem jsou tyto webové stránky. Tomáš Lebenhart denně vytváří duši stránek a Radek Sedláček jejich tělo. Jeden od druhého se na první pohled liší. Vizuálně snad nejde najít žádnou shodu. Tomáš je malého vzrůstu, tmavovlasý, štíhlý, sportovní typ. Radek je obézní obr se světlými vlasy. Každý vyrostl v jiném prostředí. Tomáš je zcestovalý muž, který sbíral životní zkušenosti v mnoha zemích světa. Radek nikdy neviděl moře a vlastně neopustil rodnou hroudu.

Přesto mají něco společného a nejsou to jenom tyto stránky. Je to zejména odhodlání pořád hledat cestu, nenechat se zahnat mezi mantinely, vzpírat se zaběhnutým zvykům a nesmířit se s tím, že něco nejde, bojovat, pracovat na sobě.
Je tu ještě jedna věc a ta mne donutila k sepsání tohoto zamyšlení. Začnu stručnou definicí slova GEN.

„Gen je základní jednotka genetické informace (základní jednotka dědičnosti). Je to určitý úsek DNA (sekvence nukleotidů) na chromozomu.“
Jak tedy mohou mít dva tak rozdílní lidé tolik podobné potomky? Tomáš mladší má samozřejmě po otci postavu, držení hlavy. Michal je po tátovy vysoký a ač je to neuvěřitelné, Radek byl v jeho věku stejně hubený. Oba mladí muži mají rádi „free“ životní styl. Užívají si volnosti mládí plnými doušky, ale jejich největší láskou je hudba. Ale nejsou pouhými konzumenty tupých rytmů současné mladé generace. Naopak si oba vytváří rytmy své (myšleno doslova). A myslím, že oba mají slušně našlápnuto v hudební branži. Představuji vám dva dobré bubeníky.

gen2.png gen3.png gen4.png