Ebola – bla, bla, bla

Přátelé. Bez legrace. Už jste si asi většinově přivykli na pravidelný přísun hororů, hrozeb a blbých zpráv, že? Pořád ve střehu, že? Nejlepší by bylo se proti všemu naočkovat – a bude klid, že?
Podívejme se na ty příšerný epidemie z nevzrušeného, rozumného pohledu. Chcete? Nebo raději chcete dál šílet a přeposílat si poplašný maily? Víte co? Já vás (kdo to fakt chcete) teď parádně vystraším, tak si to užijte…

Nezávislým výzkumem, jehož jediným cílem byla pravda, vyšla najevo jedna pozoruhodná věc. Pevná, silná vize, navíc podpořena emocí dokáže tvořit realitu. Minimálně na úrovni vašeho těla. Intenzivní myšlenka se prostě zhmotní. Pro mnohé nic nového… Tento božský fenomén lze využívat pozitivně či negativně, vědomě či nevědomě. Zde se skrývá drama vašich životů. Máte k dispozici nekonečně možností, vše je hra vašich myšlenek, představ, přání – i strachů. Tato síla v člověku může dokonce přivodit infekční nemoc. Veškerý mikrosvět je zde, ve vší své inteligenci a bdělosti připraven okamžitě plnit vaše zakázky. Ebola, cholera, angína, bla, bla, bla… Bylo jednoznačně prokázáno, že jakýkoliv virus se může přímo ZRODIT v našich tělech! Pozorovali naprosto sterilní, infekce prostou lidskou krev. Pod vlivem různých myšlenek bylo možno živě spatřit VZNIK viru! Z hlediska biochemických stavebních kamenů srandička. Vše je v těle okamžitě k dispozici. Jde o tvorbu. Tu máte každý v pažích. Jste tvůrci vašich životů – se vším všudy. Nikdo vám do toho nemůže kecat. Kecat vlastně jo. Nikoli však zasahovat.

Takže: Jakákoliv infekce pokud ji skutečně chcete a zaměřujete na ni svou mysl, vám bude k službám! A pokud se nebude vyskytovat ve vašem bezprostředním okolí, VYROBÍTE si ji! Buďte o tom ujištěni. Například konstituční homeopati mohou již přes 200 let pozorovat tzv. regresní symptomy. V mládí někdo prodělal plicní tuberkulózu, ta byla kombinací chemoterapeutik a antibiotik zaléčena. Kochův bacil skončil… Pak přišly další nemoci a neduhy. Byl podán konstituční homeopatický lék. Nastalo hluboké uzdravování se všemi zákonitými projevy. Nemoci se krátce projeví, jakoby se loučily. Zpětným časovým chodem. Nakonec ta tubera. Pneumokok se na chvíli zrodí, aby tyto příznaky zprostředkoval… možná, že ho i zaskočí kolega s podobnými schopnostmi…To je ale blbá zpráva, co? Víte, ono to ale může fungovat i úplně opačně. Ty infekční potvory můžete myslí z vašich buněk vyhnat, nebo ještě lépe – absolutně si nepřipustit jejich existenci, natož nastěhování do vás. Ebola teď vskutku frčí. Nechtějte ani znát mentální pozadí tohoto nového bubáka… Říkám vám, ebola NENÍ žádný reálný problém, pokud se neposerete strachy a nebudete na ni ve dne v noci myslet. Víte že, např. na hepatitidu C umírá v České republice v průměru jeden člověk DENNĚ? Na blábolu zemřel JEDEN člověk v Evropě (prý). Jak to, že naši hyperaktivní hygienici a celé zdravotnictví nebije na poplach? A co epidemie alergií, rakoviny, cukrovky, mozkových degenerací, agresivity, depresí… mám pokračovat? Ne, to nikoho nezajímá, to je prostě nová realita. Ale bacha! Je tu ebola!! Takže všichni do skafandrů, „Show must go on“, jak zpíval Freddy…

Co si usmyslíte, to bude. A basta! Co kdybyste se ROZHODLI, že budete zdraví a happy… To byste všem těm režisérům katastrof pěkně překazily plány… Zkuste to. Je to hra. Hrajte si… Nedopusťte, aby si někdo hrál s vámi!

Tomáš Lebenhart