Další varování

dravím všechny. Dnes (15. června 2011) mne v ordinaci navštívila žena staršího věku. Před asi 22 lety byla svým zaměstnavatelem přinucena se nechat naočkovat proti klíšťové encefalitidě, neboť pracovala v lese. Paní byla vyděšena a odmítala toto podstoupit. Dokonce si sehnala písemné potvrzení jakéhosi rozumného lékaře či léčitele (to jsem zcela nepostřehl), že pro ni není vhodné, vzhledem k slabší imunitě a proběhlé chřipkové viróze. Lékařka hygienické služby potvrzení ignorovala a vyjádřila jisté opovržení nad doporučením i jeho autorem. Paní byla naočkována. Po několika dnech se její fyzický i psychický stav značně zhoršil. Měla výpadky zraku, začaly jí hnisat oči, byla stále nemocná. Pak otěhotněla. Ke konci těhotenství zežloutla a porodila mrtvé dítě… Až do dnešních dnů má pocit, že její zdraví je podlomeno, že to není již ona. Mimochodem, i přes velké zdravotní potíže dostala druhou dávku očkování. Bez diskuze.Smutné čtení, co? Podobné příběhy slýchám ve své ordinaci dosti často, minimálně jednou za týden. Léta. Co se to děje? Ano, tenkrát byl ještě socializmus. Mám však pocit, že se v této oblasti mnoho nezměnilo… Stále pokračuje bezohledná očkovací kampaň hnaná výrobci nebezpečných vakcín. Odpusťte, že už zase hudruju… někomu to musím říci. Tak to říkám vám všem. Vzpamatujte se! Není to legrace, ničí to vaše životy. Nejrizikovější se mi jeví očkování proti encefalitidě a hepatitidě B. Výrobci a s nimi spřažení lékaři, zejména hygienici oponují tím, že v očkovacích látkách jsou mikrokvanta jedovatých látek (kolem stovky) a že taková malinká množství nemohou vyvolat žádné vážnější poškození. Velký omyl, přátelé. Právě tato minimální kvanta jsou nejnebezpečnější! Právě na tom je založena homeopatie, mocná uzdravující vědecká metoda. Právě informační medicína je ta nejúčinnější a nejvíce oslovuje imunitní systém. V případě toxinů je tomu stejně. Váš počítačový program může zcela rozvrátit softwarový virus. Kolik myslíte, že váží, měří?

Dalším argumentem bývá minimální množství nahlášených vedlejších účinků. Ještě jsem neslyšel od poškozených, že by to jejich lékař nahlásil!!! Vždy se to přejde mávnutím ruky.
Dávejte si dobrý pozor a nebojte se různých reklamních strašáků. Stále se nějaké ukazují. Zůstaňte v klidu, a mějte v hlavě neustálou vizi vašeho pevného zdraví!

A ještě drobná praktická rada: Klíšťata dobře odpuzuje Pangamin (pivovarské kvasnice), dokonce podle té paní, která strávila život v lese, i když si člověk dá více piva. Vypozorovala, že na nachmelené dělníky nikdy klíště nešlo. To jen tak pro zasmání… A z homeopatik dobře odpuzuje Ledum palustrae 15.

Váš Tomáš Lebenhart