COVID 19

Covid 19 má mnoho poloh... Základní jsou dvě: Ryze zdravotnická a další
- možná ještě zásadnější je poloha politicko-ekonomická (omlouvám se za tak sterilní označení:).

Tedy za prvé: Jsem lékař se 40 letou praxí... Navíc se snažím o celostní přístup s pochopením všech souvisejících okolností včetně spirituálních a symbolických. Dává mi to smysl i výsledky. Dovolím si tedy stručné stanovisko.

V naší relativně malé zemi leží v různých lůžkových zdravotních a sociálních zařízeních řádově desetitisíce těžce nemocných a zesláblých lidí. Zhruba 300 z nich den co den odchází... Z té tělesné i duševní bídy je prakticky vždy "vysvobodí" virus, jež se většinou pomnoží v krvi a následně i v dýchacím systému. Opakuji, 300 denně. 50 let? 100 let?
Dříve se to dělo spíše doma...

Mnoho i mladých a celkově zdravých lidí odchází z nemocnic s infekcí a antibiotiky. I po jednoduchých operačních výkonech či vyšetřeních.
Poslední dobou je to takřka pravidlem. V souvislosti s novým koronavirem u nás během půl roku zemřelo méně než 400 lidí. Co z těchto suchých faktů (jež se mi, věru, nepíší lehce) vyplývá vzhledem ke covidové panhysterii? Víte vy co? Ponechám to na každém z vás, kteří toto čtete.
Snažte se samostatně myslet a cítit! A o to v té druhé rovině jde! Právě toto potlačit a nastolit REŽIM!

Přestaňme se bát a spoléhat na to, že nás někdo povede a ochrání. Zde navíc prakticky není před čím... Ti, kteří určují pravidla NEJSOU žádní odborníci na zdraví ani na imunitu a infekční problematiku. Jsou to úředníci, statistici, politici. Mají tituly a funkce - a zájmy. Jaké?
Opět ponechávám na vás. Zkuste si domyslet či nacítit, co za tím vším doopravdy je... Chcete to? Já ne!
Přistupujte k sobě s laskavým obdivem. Chtějte pro sebe i blízké to nejlepší. A chtějte to pořád. Nedovolte nikomu, aby vás okrádal o energii a usiloval o vaše ochočení. Odmítněte náhubek. Vaše přirozené právo (skoro bych řekl svatá povinnost) je být divoch a rebel. A nikdy se nebojte (byť s vědomím jednoty všech lidí) se lišit! Velmi vás zdravím.
 
Tomáš Lebenhart