Boj s mlýny

Další případ z mnoha a mnoha… Píšu o něm, protože mně nějak více chytil za myokard…
4,5 letá tmavovlasá holčička přichází se svým tatínkem, velmi inteligentním a přemýšlivým, navíc neobyčejně citlivým chlápkem. Protáhlá, štíhlá postava i hlava, světle modré oči… klidná, pevná energie. Hodně se ptá… Hodně se ptal i jinde, leč byl odbýván, bylo mu jen nařizováno a poukazováno, že tomu nerozumí…

V necelém roce věku se v časové shodě s očkováním (včetně hepatitidy B) rozvinul silný autoimunitní zánět jater (hepatitida). Byla očkována dále dle běžného očkovacího „kalendáře“. V časové shodě s jiným očkování kolem druhého roku přestala mluvit a objevily se záchvaty paniky a vzteku. Začala se chovat autistickým způsobem. Docházejí do ordinací s nejvyšší odbornou úrovní v zemi. Výsledek je soustavné braní Prednisonu (hormon blokující imunitu), psychofarmaka byla odmítnuta. Na frekvenční diagnostice (Salvia) bylo jednoznačně vytestovány vakcinační zátěže v mozku a játrech. Brala dlouho Joalis informatika. Stav se mírně zlepšil, ale dívka nemluvila a měla stále záchvaty děsu.

V březnu 2016 mne poprvé navštívili. Holčička vzteklá, nekomunikuje, nemluví. Oči šílence, zamlžený pohled. Dostává program fyziologické regulační medicíny (GUNA Cell, GUNA Awareness, GUNA IL 4, GUNA Liver) stimulující očistu buněk jater a mozku + instrukce pro imunitu. Na kontrole v červnu evidentní změna k lepšímu (i přes tvrdošíjně předepisovaný Prednison). Začíná mluvit, méně záchvatů, ty měkčí, náznaky komunikace. Následná medikace: GUNA IL dále (autoimunita), GUNA B.D.N.F. (neoplasticita mozku), Chelidonium majus 9 CH – homeopatický vlaštovičník větší (jaterní čistírna), v podstatě osové informace z GUNA Awareness a GUNA Liver. Zjednodušení informatiky a její užší zaměření.

20. září další kontrola u mne. Je již klidná, chová se zcela normálně, dívá se do očí, mluví! Dle referencí táty začíná projevovat emoční zájem. Ptá se třeba, kam pojedeme… Jaterní testy poprvé v normě! Před 3 měsíci byly o něco horší než běžně, na což jsem předem upozorňoval, že to bývá detoxikační projev po skutečné léčbě. V jaterní ordinaci na to reagovali arogantně (nerozumíte tomu) a navýšili Prednison. Nyní tedy zcela předvídatelně v normě, hepatitida je pryč. Odborník na to reagoval s údivem, že to snad není možné, nic méně na Prednisonu trvá. Otec (a jistě i matka) se opakovaně tážou po příčině. Rádi by porozuměli autoimunitnímu procesu. Nikdo se s nimi nebaví, nerozumíte tomu.. Souvislost s očkování? Nesmysl! Co se tedy stalo? Nerozumíte tomu! Máme rok 2016… Jsme v EU. Naše zdravotnictví je prý na světové úrovni…

Vysvětlil jsem otci, který se zabývá vysoce inteligentní technickou činností, stručně řečeno, jemnou analýzou informací… co je to autoimunita… Prolomením obranného systému (typicky očkováním) se virus (destruktivní informace zabalená do bílkoviny) včlení do informačního systému buněk – zde jaterních a mozkových a vytvoří tzv. imunokomplex. To je pro imunitní systém, který tisíce let nečelil vakcínám, tvrdý oříšek. Útočí na virus a tím i na vlastní buňky. Policejní komando zastřelí společně s únoscem i jeho rukojmí… Potlačování imunity (kortikoidními hormony) se tento fatální omyl neřeší. Imunita je oslabována, dítě je více nemocné a stává se neléčitelným. Proto ten nefalšovaný údiv nad

srovnanými jaterními testy. Odborníci (jež neumí vyléčit) rodičům sdělili, že zvyšování imunity je nesmysl a varovali je před šarlatány, kteří mají ve zvyku to dělat. Vysvětlil jsem otci, který prahl po informacích, jak je ostatně zvyklý ze svého zaměstnání, že imunitu nezvyšuji, nýbrž vylaďuji, zvyšuji její inteligenci. Pochopil a žasl, že mu to nevysvětlili už dávno na klinice.

Vždy se snažím, aby nemocný nebo rodiče nemocného dítěte pochopili, proč a jak vznikla nemoc a co děláme pro uzdravení. Já totiž CHCI, aby tomu rozuměli! Ovšem chápu, že, jednodušší je zařvat: Nerozumíte tomu! Nabízí se otázečka: Rozumějí tomu oni? Myslím, že NE.

Doporučil jsem dále homeo Corpus calloseux 9 CH (harmonizace mozkových hemisfér) a Citomix, který nezvyšuje imunitu, jak strašili odborníci, nýbrž jí dává přesné a chytré informace, jak čelit nepřátelskému, velmi inteligentnímu mikrosvětu.

Věřím, že kontrola koncem roku bude poslední… V zásobě mám ještě CDS2+DMSO a autopatii z vařeného dechu.

MUDr. Tomáš Quichot Lebenhart