Asi je to všechno kapku jináč

  Již před pár týdny jsem si řekl, že nebudu Covidu věnovat pozornost, ale… za prvé v ordinaci se tomuto tématu nelze vyhnout, ani v komunikaci mimo ni… a pak mi to přeci jen nedalo a začal jsem si skládat různé informace, z praxe i co se ke mně dostávají maily i jinak. Spoustu informací jsem samozřejmě vyhodnotil jako balast a ty zbylé jsem trochu poskládal, aby měly jakýsi reálný rámec.

Předem varuji materialisticky zaměřené lidi, snad abyste to ani dál nečetli… ale berte to tak, že je to můj názor, který nějak vznikal a není vyloučeno, že se i změní. V současné době to vidím asi takto:

Covid 19 není běžný virus. Možná, že to není vůbec virus. Ať je to cokoliv, je to vybaveno dosud nepoznanou inteligencí. Jedna z informací, jež jsem obdržel, z dost důvěryhodného spirituálního zdroje, mluví o mimozemském původu. Dnes to nejenže nevylučuji, jako ze začátku, ale se k této informaci spíše přikláním. Ostatně ve vědeckém světě je v této zásadní otázce jakési ticho po pěšině.

Mimořádná inteligence se mj projevuje tak, že virus (říkejme tomu tak) se chová nepředvídatelně a nechává za sebou mimo nemocných a mrtvých chaos. Epidemiologický, lékařský, politický, hospodářský, společenský… Pořád si nejsem jistý, zda představuje tato epidemie globální pohromu či pomoc nemocnému lidstvu. Rozděluje populaci. Jedni ji vnímají tak, jiní tak (úplně opačně). Včetně odborníků.

Zatímco mikrobiologové i kliničtí infekcionisté dobře vědí, že každá infekční mikroentita má vždy tzv. tkáňovou či orgánovou afinitu. To znamená, že je přitahována určitou částí lidského těla. Nemluvě o tom, že většina dalších je přitahována jinými těly než lidskými… takže jsou mikrospecialisté na průdušky, jiné přímo na plíce, další na jaterní tkáň, atd, atd. Nebo čekáte, že virus hepatitidy A se někomu nastěhuje třeba do ledvin? Problém je v tom, že Covid toto odvěké pravidlo ignoruje a dělá si naprosto, co chce. A tak může individuálně způsobit pravděpodobně jakoukoliv zánětlivou nemoc, může zařídit mnoho různých diagnóz. Včetně psychiatrických.

Další problém je jeho měnící se virulence, tedy nebezpečnost pro hostitele. Terapeuti pracující s vysoce inteligentními přístroji, jež fungují na principu vyhodnocování informací z biopole člověka a matrixu (Bicom, Oberon, atd) ukazují zvláštní výsledky. Zjednodušeně: Covid je přitahován určitými našimi frekvencemi, které vytváříme v sobě i kolem sebe svými myšlenkami a emocemi vztahující se právě k němu! Zmíněné přístroje z kosmickou technologií umí odhalit v naší auře zahušťující se informaci o něm. První fáze infekce tedy probíhá bez toho, aby virus hnul trnem, aby nás vůbec zaregistroval. A teprve NAŠE vibrace v biopoli jej přitáhne na živo. On nás prostě poslechne.

Další záhadou je, že jej mají i lidé, absolutně chránění – viz zdravotníci z Covidových jednotek pracujících v kosmonautických oblecích, věčně se desinfikujících. Bylo prokázáno, že si virus naše tělo vytvoří samo! Existuje tzv. Exosomová teorie – podporovaný pozorováními elektronovým mikroskopem. Pak vzniká otázka, zda se vůbec jedná o virus nebo o jakýsi odpadový toxický materiál otrávených buněk (např. intenzivním 5G zářením či jiným nepříznivým vlivem včetně psychotoxiny, resp. součtem škodících faktorů). A jak to, že se pak začne v organizmu chovat jako superinteligentní vetřelec? A proč někomu vůbec neublíží, jiného zabije a mnohým vyrobí celou plejádu nemocí. Nad to někdy okamžitě, jindy s odstupem měsíců, co by „trojský kůň“? Navíc je i přenosný. Chová se nevyzpytatelně a jediné, co je naprosto evidentní, je, že nás přetechnizované, namyšlené lidstvo nutí do POKORY! Další problém ovšem je, že ta se masově jaksi nekoná. Proto asi tato kosmická inteligence utahuje šroubky… a my pobíháme sem a tam jako bychom před ní chtěli někam utéci.

Další fakt hodný pozornosti a respektu je, že prvními klinickými příznaky jsou většinově ztráta chuti a čichu. To ukazuje na primární a prioritní postižení rhombencephalu a amygdaly, tedy našeho plazího mozku! Virus tedy útočí na samotnou prapodstatu člověka a lidstva… Nebo oslovuje, lépe řečeno, záleží na úhlu pohledu.

A teď z pohledu mého to nepozoruhodnější: Jsou země a rozsáhlé oblasti nepostižené tolik civilizací, kde Covid nikdo nevnímá a neřeší. Např. některé jižní země bývalého Sovětského Svazu, některé ostrovy v Karibiku, velká část Amazónie, a dokonce i některé části Mexika. A v těchto lokalitách se virus nebo co to je, nevyskytuje! Proti novému koronaviru je sposta vyzkoušené účinné léčby (např. CDS, MMS, homeopatie, autopatie s převařenou prodechnutou vodou, některá antiparazitika, výplachy nosohltanu 4% peroxidem vodíku, dokonce i vlastní močí, atd.) Např. větší část jižní Ameriky docela úspěšně zvládá epidemii pomocí CDS (kysličník chloričitý) co je tam široce aplikováno vědeckou medicínou. Žijeme v prapodivném světě, v prapodivné době… Zdá se tedy přes všechny ty evidence, že nejjistější ochrana před nákazou je naprostá ignorance. Ve většině světa se ale vyvíjí z politických a zejména obchodních důvodů opak. Na scénu přichází předražené, velmi nebezpečné vakcíny a také např. široce praktikovaný pcr test z nosu je velmi nepříjemný, nespolehlivý a nebezpečný. Hluboko v nose na sliznici, velmi blízko vstupu do mozku tělo vytváří bariéru, kde se zachytává infekce a jejich toxiny. Tvoří se tam jakási zátka, kterou občas vykýcháme nebo vysmrkáme. Přirozená ochrana invaze infekce do mozku nebo respiračního ev. zažívacího traktu. Štětička při výtěru agresivně rozruší tuto překážku a zatlačí infekční nálož do větší hloubky směrem k mozku.

Pro mne ze všeho řečeného plyne: Už se Covidem nebudu zabývat. Nikdo mne nepřinutí podrobit se jakémukoliv testu a už vůbec ne vakcinaci. Nehodlám živit vlka, který mě jednou může zle napadnout… A vy?

MUDr. Tomáš Lebenhart