Letní Slunovrat.jpg

 
Milí přátelé,
 
jaro se pomalu ale jistě překlápí do léta a jdeme vstříc slunovratovým energiím. Srdečně vás tedy zveme na akce s tím související.
 
TOLTÉCKÉ PRAKTIKY SÍLY A ROVNOVÁHY čtvrtek 15.6., studio K3
Toltécké praktiky jsou souborem učení, které nás vedou k hlubokému využití energií těla-mysli a rozšíření našeho vnímání a psychofyzických schopností a limitů. Když se tělo-mysl-energie synchronizují ve frekvencích vysoké energie, je to moment, kdy můžeme cítit sílu a harmonii, která nás vede k radosti z Bytí. Setkání proběhne v den symbolu hvězdy/kosmického semínka, jež v sobě ukrývá energii regenerace a obnovy, hojnosti, zkrášlování naší vlastní bytosti skrze rozzáření hvězdného semínka uvnitř nás.
https://www.peterbartal.cz/akce/toltecke-praktiky-sily-a-rovnovahy
 
SLUNOVRATOVÝ TEMAZCAL, Centrum Kairos, Bukovina u Turnova, neděle 18.6.
Sejdeme se na Novoluní v den se symbolem 13 OPICE, který představuje nit, začátek, tkanivo, smysl pro kmen/národ a rodinu, jednotu, žíly a tepny lidského těla... Přijďte společně s námi zapálit slunovratový oheň, který vždy představuje kontinuitu s minulostí - zvěčnění obřadů a zvyků našich předků, kteří k nám skrze jeho plameny promlouvají. Kombinace vzájemných vlivů v podobě Novoluní, nejvyššího čísla 13, symbolu Opice a Slunovratu je potenciálem velké transcendence - vzestupu. Umožňuje nám pohybovat se s univerzálním proudem, opustit mlhovinu zmatku a dosáhnout stavu radosti a svobody.
http://www.manos.cz/slunovratovy-temazcal.html